Dzień Dziecka pod Patronatem Burmistrza Miasta Grajewo

Dzień Dziecka pod Patronatem Burmistrza Miasta Grajewo

Poniedziałek 3 czerwca 2024 r. był wyjątkowym dniem dla całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie. To właśnie tego dnia świętowaliśmy Dzień Dziecka. Organizacji tych radosnych chwil podjęła się Rada Rodziców wspierana przez Samorząd Uczniowski oraz Burmistrz Miasta Grajewo p. Maciej Paweł Bednarko, który objął je swoim patronatem.

Zgodnie z wieloletnią tradycją naszej szkoły był to dzień wolny od zajęć edukacyjnych. Uczniowie oderwali się od szkolnej codzienności i świętowali biorąc udział w turniejach piłki nożnej i siatkówki, grach zręcznościowych, zabawach, konkursach i atrakcjach przygotowanych przez Fabrykę Zabawy, Samorząd Uczniowski i nauczycieli wychowania fizycznego. W programie dnia znalazły się też animacje taneczne, bańki mydlane, malowanie twarzy i uwielbiane przez dzieci zabawy na dmuchańcach. Dopełnieniem radosnych chwil były lody, wata cukrowa, popcorn, napoje oraz grillowane kiełbaski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego przedsięwzięcia oraz swoją pracowitością i hojnością sprawili, że było to możliwe. Niech dziecięcy śmiech, który niósł się po całej okolicy będzie dla Państwa nagrodą i największym wyrazem podziękowania.

Wśród tegorocznych sponsorów znaleźli się:
Burmistrz Miasta Grajewo p. Maciej Paweł Bednarko – Patronat
Fabryka Zabawy – p. Izabela Randzio
Intermarche Grajewo
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Zagłoba Sp.J. – p. Ireneusz Łaguna
Budka Scholler – p. Marcin Makuszewski
Firma Grot – transport

Przewodniczący Rady Rodziców – Wojciech Fajfer
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego – Marta Lenkiewicz, Monika Kuryś

Fot. D. Styczyński, M. Kuryś, M. Lenkiewicz

GALERIA I

GALERIA II