Kadra szkoły

ROK SZKOLNY 2020/2021

NAUCZYCIELE

Antropik Beata – oddział przedszkolny
Arciszewski Leszek Wojciech – wychowanie fizyczne
Babul Tomasz – wychowanie fizyczne
Bielska Elżbieta – język niemiecki
Bołonkowska Urszula Krystyna – język polski
Bukowska Anna Beata – edukacja wczesnoszkolna
Bukrejewska Iwona Bożena – biblioteka szkolna
Chełmińska Bożena – świetlica szkolna, logopeda
Choynowski Karol – dyrektor szkoły, edukacja dla bezpieczeństwa
Chyliński Tomasz – wychowanie fizyczne, świetlica szkolna
Cudny Grzegorz – wychowanie fizyczne, świetlica szkolna
Curyło Violetta Magdalena – urlop
Czajkowska Marzenna – urlop
Czaplicka Ewa – urlop
Dawid Beata Urszula – plastyka, muzyka
Deresz-Armata Alicja – język angielski, informatyka
Dzięgielewska Justyna Iwona – oddział przedszkolny
Fiodorowicz Olga Urszula – edukacja wczesnoszkolna
Formejster Anna – pedagog szkolny
Gładkowska Marlena – język niemiecki
Gołaszewska Eliza – język angielski
Górska Katarzyna – oddział przedszkolny
Gryczkowska Anna – edukacja wczesnoszkolna
Gulan Ewelina – oddział przedszkolny
Jarząbek Janusz – urlop
Jerulank Wiesław – historia, wychowanie fizyczne
Joka Anna – biblioteka szkolna
Karpińska Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna
Kłos Anna – edukacja wczesnoszkolna
Koniecko Waldemar Jarosław – urlop
Konopka Wiesława – matematyka
Krawczyk Arleta – edukacja wczesnoszkolna
Krukowska Barbara – edukacja wczesnoszkolna
Kuczyńska Aleksandra Monika – wicedyrektor, logopeda
Kulikowska Bożena – oddział przedszkolny
Kuryś Monika – edukacja wczesnoszkolna
Laszczkowska Jadwiga – edukacja wczesnoszkolna
Lekenta Dorota – religia
Lenkiewicz Marta – matematyka
Lubak Albert – religia
Łaguna Krystyna – religia
Łajewski Zbigniew – wychowanie fizyczne
Łempicka Sabina – język polski
Łepkowska Lidia – wychowanie fizyczne
Maleszewska Anna – muzyka, plastyka, język niemiecki
Mieczkowska Ewa – edukacja wczesnoszkolna
Mioduszewska Anna – język angielski
Mroczkowska Grażyna – urlop
Muryjas-Rząsa Halina – język polski
Niedziołko Renata – informatyka
Paluszkiewicz Urszula – pedagog szkolny
Pietrzykowska Lilla – biblioteka szkolna
Poniatowska Dorota – kierownik świetlicy
Poniatowska Marta – język angielski
Ramotowska Agnieszka Bogumiła – język polski, wiedza o społeczeństwie
Rydzewska Joanna – edukacja wczesnoszkolna
Sarnacka Elżbieta – edukacja wczesnoszkolna
Sawicka Ewa – przyroda
Sokołowska Agnieszka – język angielski
Sokołowska Renata – język rosyjski
Stepnowska Małgorzata – geografia
Stradczuk Alicja – oddział przedszkolny
Sulima Alicja – matematyka
Szewczyk Beata – język polski, technika
Szewczyk Tomasz – historia
Szymanowska Joanna – wicedyrektor, informatyka
Waniewska Joanna – informatyka
Wielgat Henryk – wychowanie fizyczne
Wierzchowska Renata – edukacja wczesnoszkolna
Wojciechowska Ewa – matematyka, fizyka
Wszeborowska Anna – biologia
Zabłocka Dorota – język angielski
Zagórska Iwona Jolanta – świetlica szkolna
Zagórski Adam – historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie
Zalewska-Grochowska Joanna Daniela – chemia, fizyka

ADMINISTRACJA 

Kiersznowska Ewa – główna księgowa

Okulewicz Dorota – referent

Lewosz Magda – kierownik adm. – gosp.

Lenkiewicz Monika – specjalista ds. kadr

Wejs Agnieszka – sekretarz szkoły

Wiśniewska Paulina – starszy referent

KUCHNIA

Bochno Paulina – intendentka

Cybulska Bogusława – kucharka

Gutowska Elżbieta – pomoc kuchenna

Dąbrowska Beata – pomoc kuchenna

PRACOWNICY OBSŁUGI

Gąsiewska Małgorzata

Kacprowska Małgorzata

Puławska Ewa

Wiśniewska Iwona

Zaborowska Iwona

Zienkiewicz Bożenna

Żukowska Lilla

KONSERWATORZY

Gutowski Krzysztof

Wiśniewski Leszek

Sobolewski Michał

Dostarczyła: Monika Lenkiewicz (kadry)