Kadra szkoły

ROK SZKOLNY 2019/2020

NAUCZYCIELE

Antropik Beata – oddział przedszkolny 

Arciszewski Leszek Wojciech –  wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Babul Tomasz – wychowanie fizyczne

Bielska Elżbieta –  język niemiecki

Bołonkowska Urszula Krystyna – język polski

Bukowska Anna Beata – edukacja wczesnoszkolna

Bukrejewska Iwona Bożena – biblioteka szkolna

Chełmińska Bożena – świetlica szkolna, logopedia

Choynowski Karol – dyrektor szkoły, edukacja dla bezpieczeństwa

Chyliński Tomasz – wychowanie fizyczne

Cudny Grzegorz – wychowanie fizyczne

Curyło Violetta Magdalena – religia, technika

Czajkowska Marzenna – religia

Czaplicka Ewa – świetlica szkolna

Dawid Beata Urszula – plastyka, muzyka

Deresz-Armata Alicja – język angielski, informatyka

Dzięgielewska Justyna Iwona – oddział przedszkolny

Fiodorowicz Olga Urszula – edukacja wczesnoszkolna

Formejster Anna – pedagog szkolny

Gładkowska Marlena – język niemiecki

Gołaszewska Eliza – język angielski

Gryczkowska Anna – edukacja wczesnoszkolna

Gulan Ewelina – oddział przedszkolny

Jarząbek Janusz  – wychowanie fizyczne

Jerulank Wiesław – historia, wychowanie fizyczne

Joka Anna – geografia

Karpińska Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna

Kłos Anna – edukacja wczesnoszkolna

Koniecko Waldemar Jarosław – język polski

Konopka Wiesława – matematyka

Krawczyk Arleta – edukacja wczesnoszkolna

Kulikowska Bożena – oddział przedszkolny

Kuryś Monika – edukacja wczesnoszkolna

Kuczyńska Aleksandra Monika  – wicedyrektor, logopedia

Kulikowska Bożena – oddział przedszkolny

Laszczkowska Jadwiga – edukacja wczesnoszkolna

Lekenta Dorota – religia

Lenkiewicz Marta – matematyka

Lubak Albert – religia

Łaguna Krystyna – religia

Łajewski Zbigniew – wychowanie fizyczne

Łempicka Sabina – język polski

Łepkowska Lidia – wychowanie fizyczne

Maleszewska Anna – muzyka, plastyka

Mieczkowska Ewa – urlop

Mioduszewska Anna – język angielski 

Mroczkowska Grażyna  – przyroda, biologia

Muryjas-Rząsa Halina – język polski

Niedziołko Renata – informatyka

Paluszkiewicz Urszula – pedagog szkolny

Pietrzykowska Lilla – biblioteka szkolna

Poniatowska Dorota – kierownik świetlicy

Poniatowska Marta – język angielski

Propier Jolanta – oddział przedszkolny

Ramotowska Agnieszka Bogumiła – język polski, wiedza o społeczeństwie

Rogalska Barbara – edukacja wczesnoszkolna

Rydzewska Joanna – edukacja wczesnoszkolna

Sarnacka Elżbieta – urlop

Skrodzka Teresa Grażyna – edukacja wczesnoszkolna

Sokołowska Agnieszka – język angielski

Sokołowska Renata – język rosyjski 

Stepnowska Małgorzata – urlop

Stradczuk Alicja  – oddział przedszkolny

Sulima Alicja – matematyka

Szewczyk Beata – język polski, logopedia

Szewczyk Tomasz – historia 

Szymanowska Joanna – wicedyrektor, informatyka

Waniewska Joanna – informatyka

Waszkiewicz Anna – urlop

Wielgat Henryk – urlop

Wierzchowska Renata – edukacja wczesnoszkolna

Wojciechowska Ewa – fizyka, matematyka

Wszeborowska Anna – biologia, przyroda

Zabłocka Dorota – język angielski

Zagórska Iwona Jolanta – świetlica szkolna 

Zagórski Adam – historia, wychowanie do życia w rodzinie

Zalewska-Grochowska Joanna Daniela – chemia, fizyka

ADMINISTRACJA 

Kiersznowska Ewa – główna księgowa

Okulewicz Dorota – referent

Lewosz Magda – kierownik adm. – gosp.

Lenkiewicz Monika – specjalista ds. kadr

Wejs Agnieszka – sekretarz szkoły

Wiśniewska Paulina – starszy referent

KUCHNIA

Bochno Paulina – urlop

Tuzinowska Katarzyna – intendentka

Cybulska Bogusława – kucharka

Gutowska Elżbieta – pomoc kuchenna

Dąbrowska Beata – pomoc kuchenna

PRACOWNICY OBSŁUGI

Gąsiewska Małgorzata

Kacprowska Małgorzata

Puławska Ewa

Wądołowska Krystyna

Wiśniewska Iwona

Zaborowska Iwona

Zienkiewicz Bożenna

Żukowska Lilla

KONSERWATORZY

Gutowski Krzysztof

Wiśniewski Leszek

Sobolewski Michał

Dostarczyła: Monika Lenkiewicz (kadry)