Ogólnopolski Konkurs „1000 powodów, by czytać”

      Brak komentarzy do Ogólnopolski Konkurs „1000 powodów, by czytać”

„1000 powodów, by czytać” – pod takim hasłem trwa Ogólnopolski Konkurs adresowany do bibliotek szkolnych, do którego przystąpiła SP 4. Celem konkursu organizowanego przez firmę Empik w Warszawie jest promocja czytelnictwa. 

Nagrodą w konkursie jest pakiet 1000 książek do biblioteki wybranych przez Laureata, 3 czytniki PocketBook z katalogiem ponad 30 tys. e-booków na 30 dni z przeznaczeniem do udostępnienia w bibliotece oraz nagrody dodatkowe: w sumie 900 tys. kodów na 30-dniowy abonament na Lektury w aplikacji Empik Go dla rodziców uczniów Uczestnika, 10 tys. kodów na 60 dni abonamentu Audiobooki i e-booki w aplikacji Empik Go dla nauczycieli Uczestnika oraz każdemu Uczestnikowi: kod umożliwiający wydruk kalendarza o rozmiarach 20×30 samodzielnie przygotowanego przez Uczestnika. Organizator w ramach Konkursu przyzna wszystkim Laureatom nagrodę w postaci plakatu w ramce, Insta Serce – czarna ramka, 50×70 cm.

Konkurs potrwa do 2 grudnia i obejmuje kilka etapów:

Za nami:
I etap – zgłosiliśmy pracę plastyczną z wykorzystaniem surowców wtórnych ilustrującą hasło: „1000 powodów, by czytać…” autorstwa Julii Kalinowskiej oraz uzasadnienie dlaczego czytamy i sięgamy po książki, nad którym pracowały: Marta Pawełkowska, Karolina Świderska i Waleria Zadrożna – wszystkie z Samorządu Uczniowskiego.

Przed nami:
II etap:
2.11 – 2.12 – codzienne głosowanie w aplikacji mobilnej Empiku na SP 4 Grajewo. O szczegółach dowiecie się wkrótce!
Dodatkowy konkurs z nagrodami – nagranie filmiku mobilizującego innych do głosowania na „Czwórkę” – czekamy na ogłoszenie regulaminu przez Organizatora.

Zważywszy na rozpoczynającą się od poniedziałku naukę zdalną klas IV-VIII swoje pomysły na nagranie powyższego filmiku przesyłajcie do p. L. Pietrzykowskiej na adres: lipie@o2.pl

Pamiętajmy: W JEDNOŚCI SIŁA!