Głosuj na SP 4

      Brak komentarzy do Głosuj na SP 4

„1000 powodów, by czytać” – pod takim hasłem trwa Ogólnopolski Konkurs adresowany do bibliotek szkolnych, do którego przystąpiła SP nr 4 w Grajewie. Celem konkursu organizowanego przez firmę Empik w Warszawie jest promocja czytelnictwa.

Nagrodą w konkursie jest pakiet 1000 książek do biblioteki wybranych przez Laureata, 3 czytniki PocketBook z katalogiem ponad 30 tys. e-booków na 30 dni z przeznaczeniem do udostępnienia w bibliotece oraz nagrody dodatkowe: w sumie 900 tys. kodów na 30-dniowy abonament na Lektury w aplikacji Empik Go dla rodziców uczniów Uczestnika, 10 tys. kodów na 60 dni abonamentu Audiobooki i e-booki w aplikacji Empik Go dla nauczycieli Uczestnika oraz każdemu Uczestnikowi: kod umożliwiający wydruk kalendarza o rozmiarach 20×30 samodzielnie przygotowanego przez Uczestnika. Organizator w ramach Konkursu przyzna wszystkim Laureatom nagrodę w postaci plakatu w ramce, Insta Serce – czarna ramka, 50×70 cm.
Konkurs potrwa do 2 grudnia i obejmuje kilka etapów.

ZA NAMI:
I etap – zgłosiliśmy pracę plastyczną z wykorzystaniem surowców wtórnych ilustrującą hasło: „1000 powodów, by czytać…” autorstwa Julii Kalinowskiej oraz uzasadnienie, dlaczego czytamy i sięgamy po książki, nad którym pracowały: Marta Pawełkowska, Karolina Świderska i Waleria Zadrożna – wszystkie z Samorządu Uczniowskiego.

PRZED NAMI:
II etap do 2 grudnia – codzienne głosowanie w aplikacji mobilnej Empiku na SP 4 Grajewo.

JAK GŁOSOWAĆ:
1. Pobierz darmową aplikację mobilną Empik.
2. Uruchom aplikację i zaloguj się lub zarejestruj w programie Empik Premium/Premium Free.
3. W głównym oknie aplikacji pojawi się reklama 1000 powodów by czytać – wchodzimy w to.
4. Wybierz szkołę powyżej 120 uczniów.
5. Na górze w pasku wyszukiwania wpisz nazwę: Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie lub nazwę miasta.
6. Głosuj codziennie do 2 grudnia 2020 r.

Upewnij się, że masz zaktualizowaną aplikację Empik (niebieska kolorystyka głosowania).

Pamiętajmy: W jedności siła! Prosimy więc wszystkich miłośników książek o włączenie się do tej akcji!

Dziękujemy za oddawanie głosów!

Czytam, bo sprawia mi to przyjemność i zachęca do zmian. Staję się coraz bardziej wrażliwym, inteligentnym i twórczym człowiekiem. Bogate słownictwo i nieograniczona wyobraźnia pozwalają przenieść się do krainy przygód. Tutaj poznaję sposoby rozwiązywania problemów, które mogę odnieść do świata rzeczywistego. Codzienna lektura książek to także chwile relaksu i pozytywne nastawienie do kolejnych wyzwań.