„Opowiem Ci bajkę…” – jest już do nabycia!

książeczka opowiem ci bajkę

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego ukazała się publikacja ph. „Opowiem Ci bajkę…”. To książeczka zawierająca twórczość uczniowską stanowiącą m. in. pokłosie konkursów organizowanych w szkole w okresie pandemii.

W publikacji znajdują się prace uczniów nagrodzone i wyróżnione w Szkolnym Konkursie Literackim „Opowiem Ci bajkę…”, Szkolnym Konkursie Plastycznym „Jestem ilustratorem bajki”, Szkolnym Konkursie Plastycznym „Ja i książka” i „1000 powodów by czytać”. Czytelnik znajdzie tutaj także „Bajkę”, którą w ubiegłym roku szkolnym wspólnie napisali uczniowie klasy II b (wówczas jeszcze I b).

KSIĄŻECZKĘ MOŻNA KUPIĆ w sekretariacie szkoły w cenie 20 zł. POLECAMY!
Cena obejmuje pokrycie kosztów wydruku i pozyskanie środków na bieżące wydatki SU.
To doskonała pamiątka nie tylko dla laureatów wymienionych konkursów, ale także ciekawa lektura dla czytelników. Bajki są cudowne i to bez względu na wiek.

Niech zachętą do jej kupienia, przeczytania i obejrzenia będą cytaty o bajkach znanych i nieznanych autorów:

Każda z bajek to fantastyczna historia o miłości, przyjaźni, przebaczeniu oraz wartościach, którymi warto kierować się w życiu.

Czy to bajka, czy nie bajka, myślcie sobie, jak tam chcecie, a ja przecież wam powiadam: krasnoludki są na świecie. Maria Konopnicka

Świat ten jest czysta bajka! – Zgoda, przyjacielu, lecz każda bajka ma sens moralny na celu. Adam Mickiewicz

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele!
Zainspirujcie się częścią z nich i nigdy, przenigdy nie przestawajcie wierzyć w ich magię. Zapraszamy!

Samorząd Uczniowski