Nasze sukcesy w XXIII Międzynarodowym Ulicznym Biegu Wilka

W sobotę 7 maja 2022 r. wielu uczniów naszej szkoły wzięło udział w XXIII Międzynarodowym Ulicznym Biegu Wilka. I co ważne odnieśli sporo sukcesów i zajęli miejsca na podium.

Bardzo dobrze zaczęło się w biegach klas I na dystansie 400 m. W kategorii chłopców uczniowie „Czwórki” zajęli wszystkie miejsca na podium. Pierwsze miejsce zajął Max Rogowski, a kolejne Mateusz Koniecko i Alan Prejs. W biegu klas II wśród dziewcząt druga była Helena Lewczuk. W klasach III najlepsza była Milena Bąk, a u chłopców trzecie miejsce zajął Szymon Jasiński. Po tym najlepsza w biegu klas IV była Maria Lewczuk. Kolejne podium przypadło dla Pauliny Koniecko w kategorii klas V na dystansie 800m, a wśród chłopców wygrał Krystian Kwiesielewicz. W kategorii klas VI w kategorii chłopców wygrał Kacper Hryniewicki, który na mecie wyprzedził Miłosza Kuczyńskiego, a w kategorii dziewcząt trzecia była Zosia Lewczuk. Wśród uczniów klas VIII były dwa trzecie miejsca, które zajęli Karolina Kwiesielewicz i Kuba Milewski.

Warto dodać, że przy organizacji Biegu Wilka w prace zaangażowani byli nauczyciele naszej szkoły. Koordynatorem był p. Wiesław Jerulank, a pomagali p. Tomasz Babul, p. Anna Bukowska i p. Janusz Jarząbek.