Konkurs walentynkowy rozstrzygnięty

      Brak komentarzy do Konkurs walentynkowy rozstrzygnięty

Tradycja obchodów dnia świętego Walentego dotarła do Polski z krajów zachodnich. W tym szczególnym dniu obdarowujemy się drobnymi upominkami, słodkościami, wręczamy sobie kartki z życzeniami i wierszykami oraz przesyłamy listy zawierające słowa sympatii oraz wyznania miłości.
W naszej szkole zwyczaje walentynkowe są bardzo popularne i uczniowie chętnie uczestniczą w obchodach tego święta. Konkurs plastyczny „Kartka Walentynkowa” cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wykorzystaliście różne techniki pracy i przy użyciu różnych materiałów, co nas zaskoczyło i bardzo ucieszyło. Wasza kreatywność i wyobraźnia jest pełna podziwu. Mieliśmy trudność w wyłonieniu zwycięzców. Nie było to łatwe, bowiem uczestnicy konkursu wykazali się niezwykłą pomysłowością i talentem. Ostatecznie nagrodziliśmy prace:

I miejsce:
Klaudia Blaszko (klasa I a)
Mateusz Mazurek (klasa II c)

II miejsce:
Martyna Popławska (klasa I d)
Patrycja Grabowska (klasa III b)
Lena Kuliś  (klasa II c)

III miejsce:
Martyna Akacka (klasa III b)
Szymon Dobrzycki (klasa II a)

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i przesłanie cudownych walentynek.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup nagród konkursowych.

SONDAŻ WALENTYNKOWY

Z okazji WALENTYNEK przeprowadziliśmy także wśród starszych koleżanek i kolegów sondaż walentynkowy „Dziewczyna, chłopak moich marzeń”. Oto odpowiedzi:

MOJA DZIEWCZYNA powinna być miła, rozmowna, lojalna, mądra, ładna, niższa ode mnie, szczera, kochająca, z poczuciem humoru, nie za głupia, nie za mądra, lubiąca zwierzęta. 

MÓJ CHŁOPAK powinien być miły, troskliwy, wesoły, kulturalny, wrażliwy, szczery, pomocny, wysportowany, ambity, uczciwy, nie musi być przystojny, optymistyczny, wspierający, nie pracoholik.

Trzymajcie się cieplutko!
Wasz Samorząd Uczniowski