Dzień Dziecka pod Patronatem Burmistrza Miasta Grajewo

Dzień Dziecka pod Patronatem Burmistrza Miasta Grajewo

7 czerwca 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie obchodziliśmy wyjątkowe wydarzenie – Dzień Dziecka. Organizacji przedsięwzięcia podjęła się Rada Rodziców i opiekunowie Samorządu Uczniowskiego. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Grajewo p. Dariusz Latarowski.

Zgodnie z tradycją szkoły był to dzień wolny od zajęć edukacyjnych, ale wypełniony grami, zabawami, konkursami i atrakcjami przygotowanymi przez Fabrykę Zabawy pod kierunkiem p. Izabeli Randzio, które pozwoliły uczniom oderwać się od szkolnej codzienności i w wyjątkowy sposób świętować Międzynarodowy Dzień Dziecka. W programie dnia znalazły się animacje taneczne, bańki mydlane, malowanie twarzy, budowle z klocków, wyścigi gokartów i uwielbiane przez dzieci zabawy na „dmuchańcach”. Dopełnieniem radosnych chwil były słodkie niespodzianki: lody, batoniki, wata cukrowa, popcorn, napoje oraz grillowane kiełbaski.
Wydarzenie to nie tylko dostarczyło uczniom wspaniałej rozrywki i relaksu, ale również było okazją do integracji zespołów klasowych i umocnienia więzi między uczniami, nauczycielami i rodzicami.

Lista sponsorów:
Patronat – Burmistrz Miasta Grajewo p. Dariusz Latarowski
Fabryka Zabawy – p. Izabela Randzio
Intermarche – p. Paweł Czerwiński
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Zagłoba Sp.J. – p. Ireneusz Łaguna
Piekarnia „Konopki”
Piekarnia Babik – p. Cezary Babik 
Firma Eurocash – p. Andrzej Trojanowski
Firma Eurocash – p. Mariusz Banaszek
Budka Scholler – p. Marcin Makuszewski
Zielona Budka – p. Marcin Makuszewski
Hurtownia Negresko
Związek Strzelecki „Strzelec” – p. Damian Fajfer

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego przedsięwzięcia oraz sprawili, że dzięki przekazanym środkom i zasobom było to możliwe. Niech dziecięcy śmiech, który wypełniał ten dzień będzie dla Państwa nagrodą i największym wyrazem podziękowania.

Przewodniczący Rady Rodziców
Wojciech Fajfer

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
Monika Kuryś, Marta Lenkiewicz

Fot. L. Pietrzykowska

GALERIA I

GALERIA II

GALERIA III

GALERIA IV

GALERIA V

GALERIA VI