Wycieczka klasy II d i III b

      Brak komentarzy do Wycieczka klasy II d i III b

8.10.2021r. klasa II d wraz z klasą III b były na wycieczce w PARKU TRAMPOLIN w Ełku. Celem wyjazdu obok dobrej zabawy była integracja klas, uczniów, zacieśnianie relacji koleżeńskich,  wyrabianie nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego oraz  rozwijanie zainteresowań  sportem. Wszyscy z radością skakaliśmy na trampolinach na różne sposoby oraz zjeżdżaliśmy na zjeżdżalniach.

Pragnę serdecznie podziękować Paniom Monice Kuryś, Iwonie Bukrejewskiej oraz Rodzicom za wspaniałą współpracę, uśmiech oraz integrację.

Olga Fiodorowicz

Dołączam także relację dzieci z klasy III b, które opisały wyjazd z własnej perspektywy:

08.10.2021 r. klasy III b i II d pojechały do parku trampolin HOP. Po zbiórce przed szkołą wyjechaliśmy autokarem do Ełku. Po przyjeździe na miejsce, przed rozpoczęciem zabawy musieliśmy założyć skarpetki antypoślizgowe. Animatorzy zrobili nam rozgrzewkę i zaczęliśmy zabawę. W parku było bardzo fajnie, zjeżdżaliśmy z dużych zjeżdżalni, skakaliśmy na trampolinach. Gdy się zmęczyliśmy, mogliśmy odpocząć i zjeść frytki. Atrakcje, które były w parku trampolin nie służyły tylko do zabawy, niektóre również uczyły. Były też automaty do gier, do których potrzebny był zakup kuponów. Każdy z nas znalazł coś dla siebie. Wszystko bardzo nam się podobało i chcielibyśmy jeszcze tam wrócić.

Irenka Zajkowska z klasy III b

W piątek 8 października moja klasa III b wybrała się wspólnie z klasą II d na wycieczkę do parku trampolin w Ełku. Czekało na nas mnóstwo atrakcji, m.in. basen z gąbkami, ścianka wspinaczkowa, wulkan, konstrukcja zabawowa, tyrolka oraz wiele innych. Niektóre z atrakcji z pozoru nie do pokonania, zostały szybko przez nas sforsowane.
Wzajemna motywacja była impulsem dla wielu z nas do przezwyciężenia własnych słabości i zdobycia torów przeszkód. Mogliśmy na chwilę zapomnieć o obowiązkach szkolnych, zintegrować się, zaprzyjaźnić.

Wycieczka sprawiła nam ogromną przyjemność.

Wiktoria Zaremba z klasy III b