Wycieczka integracyjna

      Brak komentarzy do Wycieczka integracyjna

W środę 29 maja 2019 r. uczniowie klasy III b, II c oraz z oddziału przedszkolnego „Biedronki” odbyli autokarową wycieczkę do Ełku. Najpierw  odwiedzili salę zabaw TROPICO. W miłej atmosferze spędzili czas, biorąc udział w zabawie na trampolinach, zjeżdżalniach, zanurzając się w basenach z kolorowymi piłkami. Dzieci skakały, wspinały się i zjeżdżały korzystając z licznych tuneli. Równie dużym zainteresowaniem cieszyły się, zwłaszcza wśród najmłodszych, auta na których można było pościgać się .

Dużą atrakcją okazały się warsztaty magiczno – chemiczne. Dzieci nie tylko obserwowały, ale też wzięły aktywny udział w doświadczeniach przygotowanych dla nich przez panią Kasię. Były zachwycone tym miejscem, o czym świadczyły uśmiechy na ich twarzach.

Z sali zabaw udały się do Papugarni MAZURSKIE TROPIKI. Na początku były zdziwione panującym tam hałasem, latającymi i siadającymi wszędzie papugami. Po chwili jednak przyzwyczaiły się do tego i podziwiały przepiękne papużki. Oswojone ptaki siadały dzieciom na ramionach, a niektórym nawet na głowie. Chętnie też pozowały do zdjęć. Dzieci karmiły je, brały na ręce i głaskały. Mogły podziwiać mowę jednej z papug. Wizyta w papugarni była niesamowitym i niezapomnianym przeżyciem.

Na koniec zajechały na zasłużony posiłek do  Mc Donald‘a. To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń.

Wychowawczynie

Fot. L. Pietrzykowska

GALERIA II