„Od niewielkiej kropki wszystko się zaczyna…”

      Brak komentarzy do „Od niewielkiej kropki wszystko się zaczyna…”

18 września 2018 r. przedszkolaki z grupy „Słoneczka” obchodziły po raz pierwszy Międzynarodowy Dzień Kropki – dzień kreatywności, odwagi i zabawy.

Tego dnia zapoznaliśmy się z historią małej dziewczynki i imieniu Vashti. Słuchając opowiadania i oglądając film dzieci uświadamiały sobie, że w każdym z nas drzemią talenty i wystarczy tak niewiele wysiłku aby je odkryć.
Dzień Kropki okazał się bardzo energicznym dniem w naszej grupie. Udekorowaliśmy salę mnóstwem kropek i różnymi kolorowymi plakatami nawiązującymi tematyką do kropki. Nawet nasze ubrania były w kropki. Dodatkowo dziewczynki udekorowały swoje włosy własnoręcznie wykonanymi kolorowymi kokardami, a chłopcy włożyli  wcześniej przygotowane  wykropkowane krawaty. Po zajęciach plastycznych postanowiliśmy odwiedzić Dyrekcję. Dzieci podarowały Panu Dyrektorowi koszulkę w kropki, którą specjalnie przygotowały na tę okazję. Nie mogło też zabraknąć wspólnych zdjęć, tu również mieliśmy coś kropkowanego – dużą ramkę, w której mogliśmy się fotografować.

Widać było, że wszyscy się świetnie bawią. To dobrze, bo dziecka uśmiech jest dla nas bardzo ważny.