Magiczny Goniądz

      Brak komentarzy do Magiczny Goniądz

16 stycznia dzieci z grup przedszkolnych ”Muchomorki”, „Biedronki”, „Skrzaty”,  „Słoneczka”  oraz uczniowie klas I b i I c wraz z wychowawcami i opiekunami udali się do Goniądza, gdzie w Gminnym Ośrodku Kultury obejrzeli pełną magii i uroku inscenizację „Calineczka” na podstawie baśni H. Ch. Andersena. To opowieść o przygodach malutkiej dziewczynki, o pragnieniu wolności oraz tęsknocie za tym co piękne, delikatne i upragnione. Opowieść o tym, że warto być ciekawym świata, mieć własne zdanie i walczyć o swoje marzenia.

To barwne przedstawienie, z efektowną scenografią i kostiumami podkreślającymi niepowtarzalny charakter każdej postaci, przygotowane zostało przez grupę teatralną „Pełnoletni”. Piękna muzyka, scenografia … i żywy plan pozwoliły na pokazanie całego piękna tej bajki. Dzieci z wypiekami na policzkach i zapartym tchem śledziły przygody małej Calineczki. Były chwile westchnień, śmiechu i ciszy… Na zakończenie nie zabrakło też gromkich braw.                                                                       

W imieniu wszystkich uczestników podziękowania za ten piękny spektakl przekazała wicedyrektor szkoły – pani Aleksandra Monika Kuczyńska.

 A. Stradczuk

Fot. L. Pietrzykowska, E. Gulan

GALERIA I

GALERIA II