Dzień Dziecka w przedszkolu

      Brak komentarzy do Dzień Dziecka w przedszkolu

Każdy dzień w przedszkolu może być ciekawy. Jednakże jest taki dzień w roku na który szczególnie czekają młodsze i starsze przedszkolaki. To Dzień Dziecka.
Tegoroczny Dzień Dziecka spędziliśmy na placu zabaw w Parku „Solidarności”. Pogoda dopisała i pozwoliła nam wykazać się umiejętnościami sportowymi. Korzystaliśmy z przeróżnych, dostępnych tam sprzętów, które pochłaniały naszą niespożytą energię. Zabawy na zjeżdżalniach, karuzelach, huśtawkach, trampolinach … sprawiły nam dużo radości. Pełni wrażeń i w świetnych humorach mogliśmy wrócić do domu. Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń.

Wychowawczynie

Fot. E. Gulan

1 czerwca to święto wszystkich dzieci. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen uśmiechów, radości i niespodzianek. Pierwszą niespodzianką dla naszych kochanych przedszkolaków było wyjście na dmuchańce, które przysłużyły się rozwojowi ruchowemu dzieci i dostarczyły ogromnej ilości dobrej zabawy. Kolejną niespodzianką  były lody i balony. Był to dzień pełen wspaniałych wrażeń.

Wychowawczynie

Fot. J. Dzięgielewska