Choinka u „Biedronek”

      Brak komentarzy do Choinka u „Biedronek”

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 9 stycznia. Wszystkie dzieci już od rana były podekscytowane czekającą  ich zabawą. Wśród radosnych i rozbieganych maluchów można było zauważyć dobre wróżki, urzekające księżniczki, roześmiane czarownice, odważnych piratów i policjantów … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Wszystkim tym postaciom dobrą zabawę i atmosferę zapewnił zespół z Fabryki Zabawy. Panie zorganizowały wiele zabaw i korowodów tanecznych. Nie zabrakło również konkursów: na najlepszy strój karnawałowy czy też na Królową i Króla balu…. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę, by udać się na spotkanie z Mikołajem od którego każde z nich otrzymało prezent. Nie zabrakło też poczęstunku przygotowanego przez rodziców.      

Bal karnawałowy  był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich maluchów i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.  Zresztą – zobaczcie sami! 

Wychowawczyni