Zwycięstwo Natalii, Zuzi i Łucji

      Brak komentarzy do Zwycięstwo Natalii, Zuzi i Łucji

27 września 2018 roku w miejscowości Tama odbyła się impreza promocyjna Nadleśnictwa Rajgród, której towarzyszył „VIII Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku w Leśnej Topografii”.

Głównym punktem imprezy był marszobieg terenowy, pozwalający doskonalić umiejętność poruszania się z mapą w nieznanym, leśnym terenie (leśna topografia). Zawodnicy mieli do pokonania 2,4 kilometrów trasy, z obowiązkiem potwierdzenia swojej obecności na punktach kontrolnych.

Naszą szkołę w kategorii OPEN reprezentowały dziewczęta z klasy VIII d w składzie: Natalia Grabowska, Zuzanna Tokarzewska oraz Łucja Sendrowska zdobywając kolejno I, II i IV miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Miejsca na podium pozwoliły wygrać klasyfikację drużynową – I miejsce –  wyprzedzając zawodników Biebrzańskiego Parku Narodowego oraz Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej.

To pierwsza i miejmy nadzieję nie ostatnia tego typu impreza, na której gościliśmy. Gratulujemy zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów.

Ze sportowym pozdrowieniem – Tomasz Chyliński