Witaj święty Mikołaju!

      Brak komentarzy do Witaj święty Mikołaju!
6 grudnia, jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie, I każde dziecko prezent dostanie…

6 grudnia to szczególnie wyjątkowy dzień dla najmłodszych dzieci. Przedszkolaki z grupy „Biedronki” przygotowywały się do niego bardzo starannie. Wcześniej wykonały wiele pięknych prac plastycznych płaskich i przestrzennych, na których oczywiście króluje Mikołaj. Różnorodne techniki sprawiają, że każda praca jest oryginalna i ciekawa.  

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Dzieci – ubrane wyjątkowo – po prostu czerwono i „mikołajkowo” z niecierpliwością czekały na przyjście niezwykłego gościa – św. Mikołaja! Wreszcie …. Przyjechał. Obdarował wszystkie dzieci prezentami za które pięknie podziękowaliśmy.  Ale to nie był jeszcze koniec niespodzianek. W tym dniu odwiedzili nas również inni goście: Burmistrz Miasta Grajewo – pan Dariusz Latarowski, który złożył wszystkim przedszkolakom życzenia i obdarował je słodką niespodzianką, jego zastępca – pan Maciej Paweł Bednarko oraz kierownik CIS – pani Izabela Randzio. Oczekiwane cały rok mikołajki minęły w bardzo miłej atmosferze i przyniosły nam wiele radości.                                 

Dziękujemy Mikołaju!

Fot. A. Stradczuk