SP 4 w „Kurierze Porannym”

      Brak komentarzy do SP 4 w „Kurierze Porannym”

Finał województwa podlaskiego „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w Sokółce to dwudniowa impreza, w której uczestniczyło ponad 70 zespołów dziewcząt i chłopców w kat. U-8, U-10, U-12. Na turnieju gościliśmy m.in. Tomasza Frankowskiego – wielokrotnego reprezentanta Polski, trenera kadry U-16, Ryszarda Robakiewicza, Marcina Kasprowicza trenera reprezentacji kobiet do lat 19.

W kategorii U-12 chłopców drużyna Szkoły Podstawowej nr 4  w Grajewie wywalczyła V miejsce w województwie, pokonując w fazie grupowej SP 11 Suwałki 6:1, SP 10 Łomża 4:3. W ćwierćfinale spotkaliśmy się z finalistą turnieju Szkołą Podstawową nr 4 w Zambrowie, z którą po bardzo emocjonującym meczu obfitującym w piękne bramki ostatecznie przegraliśmy 3:4.

Jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników na boisku był Bartosz Mazurek, którego świetne akcje oraz bramki przykuły uwagę redaktorów „Kuriera Porannego”. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo:

https://poranny.pl/poznalismy-mistrzow-wojewodztwa-podlaskiego-turnieju-z-podworka-na-stadion-o-puchar-tymbarku/ar/c2-14061139

Szkołę Podstawową nr 4 w Grajewie reprezentowali: Bruno Poniatowski, Patryk Aksjonow, Igor Karwowski, Paweł Tutaj, Kacper Randzio, Krystian Guzowski, Damian Olejniczak, Damian Krutul, Bartosz Mazurek i Kacper Nowakowski.

Ze sportowym pozdrowieniem  Tomasz Chyliński i Grzegorz Cudny.