Działania Samorządu Uczniowskiego

      Brak komentarzy do Działania Samorządu Uczniowskiego

Kiermasz charytatywny w SP 4
Przed świętami Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz charytatywny. Pieniądze zebrane ze sprzedaży ozdób bożonarodzeniowych zostały przekazane na Stowarzyszenie Rodzin Dzieci z Chorobą Nowotworową „Onkoludki”, której zadaniem jest opiekowanie się dziećmi po przebytej chorobie nowotworowej i ich rodzinami. Leczenie zazwyczaj jest wyczerpujące, długotrwałe i często niesie ze sobą smutek dla całej rodziny. Stowarzyszenie pozwala zapomnieć im o smutkach, organizuje spotkania integracyjne rodzin, które zmagają się z tą chorobą oraz turnusy rehabilitacyjno – wypoczynkowe. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w przygotowaniu kiermaszu i wsparli nasze przedsięwzięcie swoimi zakupami.

Fot. L. Pietrzykowska

Choinka
Choinka to jedna z najbardziej oczekiwanych uroczystości w szkole. 10 stycznia 2019 r. Samorząd Uczniowski zorganizował choinkę dla klas IV-VI. W salach uczniowie mieli przygotowany przez rodziców poczęstunek. Były przekąski i pizza. Po posiłku szybko wracali na salę, aby tańczyć przy ulubionej muzyce. Wszyscy świetnie się bawili. Nad bezpieczeństwem czuwali wychowawcy klas uczestniczących w zabawie.

Fot. M. Lenkiewicz

Wybory do MRM
10 grudnia 2018 r. w „Czwórce” odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Kandydowały cztery osoby reprezentujące klasy siódme: Oliwia Dzięgielewska, Kalina Kacprzak, Weronika Niedźwiecka i Zuzanna Święćkowska. Mandaty uzyskały: Oliwia, Kalina, Weronika. 

Serdecznie gratulujemy!

Fot. M. Lenkiewicz