Rok szkolny 2017/2018

      Brak komentarzy do Rok szkolny 2017/2018

Eliminacje wojewódzkie XXXI Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, bajki i bajeczki”

III miejsce – Igor Borawski z klasy V b

X edycja Międzydiecezjalnego Konkursu „Święci i bohaterowie Naszej Ziemi ph. „Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty” pod patronatem Honorowym J. E. Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego, J. E. Księdza Biskupa Stanisława Stefanka, Marszałka Województwa Podlaskiego, Podlaskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Łomża

Kategoria – gimnazjum
I miejsce – praca plastyczna o bł . M. Biernackiej – Martyna Pietrzak kl. III c
I miejsce – praca literacka o św. A. Boboli – Martyna Pietrzak kl. III c

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Laureat – Krzysztof Sztabiński kl. VII b

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „Galileo”

Wyróżnienie: Bartosz Czajkowski kl. IV b, Damian Żemajtys kl. VI b i Filip Krajewski kl. VI b.

Szkolne eliminacje Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Gen. Władysław Anders – wielki Polak XX wieku” zorganizowane przez Szkołę Podstawową nr 4 w Łomży

Wojewódzka Komisja Konkursowa zadecydowała, że do Łomży pojadą: Damian Chmielewski, Adrian Masłowski i Weronika Dziejma z kl. VII a, Patryk Lenkiewicz z klasy VII d.

Miejskie eliminacje Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, bajki, bajeczki”
Kategoria kl. I – III:
I miejsce – Zuzanna Kruszewska kl. II b
III miejsce – Lena Kosielska kl. II a
Wyróżnienie – Antoni Wasilewski kl. I a
Do eliminacji wojewódzkich w tej kategorii wiekowej została zakwalifikowana Zuzanna Kruszewska z kl. II b.
Kategoria klas IV – VI:
I miejsce: Igor Borawski kl. V b
II miejsce: Oliwia Dzięgielewska kl. VI b
Do eliminacji wojewódzkich w tej kategorii wiekowej został zakwalifikowany Igor Borawski z kl. V b.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Pangea”

Brązowe medale otrzymali: Weronika Wiśniewska i Aleksander Rorbach z klasy VI c oraz Kamil Michał Dąbrowski z klasy VI b.

Miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ph. ,,Młodzież zapobiega pożarom” w Urzędzie Miasta Grajewo
I miejsce – Dudzicka Martyna – SP 4
III miejsce – Samełko Jakub – SP
Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”
IV miejsce – Magdalena Zalewska kl. III c
Bardzo dobry wynik
Paweł Aleksandrowicz kl. III b
Jakub Samełko kl. VII b
IV edycja konkursu poezji religijnej „Wiara jest radością” – nagrodzeni
Kategoria IV-V
Krzysztof Karwowski kl. IV d
Igor Borawski kl. V b
Kategoria VI-VII
Kinga Sobolewska kl. VII a
Oliwia Dzięgielewska VI b
Diecezjalny Konkurs pt. ” Święta Teresa od Dzieciątka Jezus – dzieje Białego Kwiatka”
Kategoria – szkoły podstawowe
IX miejsce – Martyna Jabłońska, Marika Bączek i Katarzyna Kolber z klasy IV d

Kategoria – oddziały gimnazjalne
VII miejsce – Aleksandra Kaszkiel, Wiktoria Karwowska z klasy II b, Julia Graczewska z klasy II c.
X edycja Miejskiego Konkursu Recytatorskiego ”Pokaż się słowem…” o Nagrodę Dyrektora GCK
Kategoria – prezentacja utworu poetyckiego
I miejsce – Nagroda Dyrektora GCK – Emilia Zaborowska kl. III a
Wyróżnienie – Natalia Maciorowska kl. II b
Kategoria – prezentacja fragmentu prozy
III miejsce – Natalia Maciorowska kl. II b i Emilia Zaborowska kl. III a
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Laureatki: Klaudia Karwowska kl. II c, Justyna Prostko kl. III d i Magdalena Zalewska kl. III c
Wojewódzki Konkurs Informatyczny
Krzysztof Sztabiński z klasy VII b awansował do etapu wojewódzkiego
VII edycja Międzyszkolnego Konkursu “Young English Master”
II miejsce – Zuzanna Chodorowska z klasy VII d
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Karolina Kozicka z klasy VII a awansowała do finału wojewódzkiego

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Izabela Kalinowska z klasy VII d awansowała do etapu wojewódzkiego

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej” im. mjr. Marka Gajewskiego organizowanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty i Muzeum Wojska w Warszawie (etap rejonowy)
Kategoria – szkoły podstawowe
II miejsce – Weronika Dziejma kl. VIIa
IV miejsce – Damian Chmielewski kl. VII a
V miejsce – Karolina Kozicka kl. VII a
VI miejsce – Adrian Masłowski kl. VII a i Jakub Samełko kl. VII b
Kategoria – klasy gimnazjalne
I miejsce – Emilia Dagmara Czaplicka kl. II a
IV miejsce – Paweł Aleksandrowicz z klasy III b
V miejsce – Krystyna Dudzińska II a
VII miejsce – Klaudia Karwowska kl. II c
VIII miejsce – Julia Zarzecka kl. II c

II edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego „MAGIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA- BOMBKA BOŻONARODZENIOWA” zorganizowanego przez Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Grajewie
I miejsce – Justyna Modzelewska kl. V c
II miejsce – Zuzanna Karwowska kl. V b
Wyróżnienie: Wiktoria Brzostek kl. V a i Bartosz Mazurek kl. V b

XXVI Miejski Konkurs Recytatorski o „Nagrodę Burmistrza Miasta” Grajewo
Klasy I – III
I miejsce i Nagroda Burmistrza Miasta – Szymon Modzelewski kl. I d
II miejsce – Lena Kosielska kl.II a i Zuzanna Kruszewska kl. II b
Wyróżnienie – Antoni Wasilewski kl. I a
Klasy IV-VII
I miejsce i Nagroda Burmistrza Miasta –Kinga Sobolewska kl. VII a
II miejsce – Zofia Stankiewicz kl. IV e
III miejsce – Igor Borawski kl. V b
Klasy gimnazjalne
II miejsce – Emilia Zaborowska kl. III a

XII Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o Św. Maksymilianie Kolbe – Konkurs plastyczny „Tak powstało Rycerstwo Niepokalanej”

Wyróżnienie – Julita Łukowska kl. IV e

Konkurs „Jestem misjonarzem” zorganizowany w ramach X Dni Kultury Katolickiej Akcji Katolickiej Archidiecezji Białostockiej we współpracy z Wydziałem Katechetycznym Kurii Metropolitalnej Białostockiej i z Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Nagroda główna – Martyna Pietrzak kl. III c (G)

Szkolny finał Miejskiego konkursu zbiórki makulatury„EKO-ZABAWA”
Lista nagrodzonych (SP):
Marlena Iżbicka IV a
Wiktoria Brzostek V a
Wojciech Szewczyk VI d
Paweł Buzon IV e
Michał Zyskowski V c
Michał Kosiński II a
AmeliaTokarzewska IV a
Katarzyna Sienkiewicz III e
Oskar Parchucik VII d
Marta Pawełkowska V b
Aleksandra Gryczkowska IV a
Zuzanna Grabowska II c
Kacper Kapla II b
Maja Zyskowska IV d
Alan Karwowski II d
Aleksandra Strzałkowska VII b
Magda Zagórska V a

III Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej „Tu nasze miejsce, to nasz kraj”
III miejsce – Kamil Rutkowski kl. VI c (SP)
III miejsce – Wiktoria Ziobroniewicz kl. III d (G)
Wyróżnienie – Natalia Maciorowska kl. II b, Emilia Zaborowska kl. III a (G)

XII edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy „Sanktuaria Maryjne”
I nagroda – Marta Pawełkowska kl. V b
II nagroda – Weronika Dziejma kl. VII a
III nagroda – Karolina Kozicka kl. VII a
5 równorzędnych wyróżnień:
Lena Poniatowska kl. V b
Łucja Sendrowska kl. VII d
Oliwia Dzięgielewska kl. VI b
Jakub Zyskowski kl. VI d
Aleksandra Obiedzińska kl. VII d

Dodaj komentarz