Rok szkolny 2016/2017

      Brak komentarzy do Rok szkolny 2016/2017

Konkurs zbiórki makulatury „EKO-ZABAWA”, którego organizatorem był Burmistrz Miasta Grajewo we współpracy z BIOM Sp. z o.o. oraz placówkami oświatowymi z terenu Grajewa

II miejsce – ZSM nr 3 w Grajewie

Ogólnopolski Konkurs Dzieci i Młodzieży „Dary serca”, który był poświęcony postaci Błogosławionego ks. Michała Sopoćki – Patrona Miasta Białegostoku. Realizatorem konkursu było Publiczne Gimnazjum nr 16 w Białymstoku, noszące imię Patrona Miasta.

Nagroda – Olga Kalinowska kl. V b

XI Wojewódzki Konkurs Plastyczny ph. „Bajki i baśnie” zorganizowany przez Świetlicę Szkoły Podstawowej nr 49 w Białymstoku
Nagrody otrzymali:
Zuzanna Kruszewska z klasy I b
Bartosz Tarnacki z klasy I c
Filip Muszyński z klasy III f.

Miejski Konkurs Plastyczny „Rewitalizacja centrum Grajewa – narysuj jak zmienić swoje miasto” zorganizowany przez Urząd Miasta Grajewo
Kategoria: klasy I-III
I miejsce – Julita Łukowska kl. III e
Wyróżnienia: Julian Łapiński, Zuzanna Kruszewska kl. I b
Kategoria: klasy IV-VI
I miejsce – Anita Pięczykowska kl. VI a
Wyróżnienia: Lena Poniatowska kl. IV b, Bartosz Stachelek kl. IV c

Dyplom wyróżnienia dla Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie za udział w III Międzynarodowym Konkursie Plastyczno-Literackim „Ścieżki życia i droga do świętości bł. Bolesławy Lament”
XIII Konkurs Literacko-Językowy dla uczniów klas czwartych i piątych zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 w Grajewie
KLASY IV
I miejsce Julia Kalinowska kl.IV a
II miejsce Lena Poniatowska kl.IV b
III miejsce Igor Rycewicz kl.IV a i Karolina Świderska kl.IV b
Klasy V
II miejsce Kalina Kacprzak kl.V b

IX Międzydiecezjalny Konkurs „Święci i bohaterowie Naszej Ziemi” ph. „Dar czasu dobrze wykorzystany” zorganizowany przez Szkoły Katolickie w Łomży
Kategoria literacka
II miejsce – Olga Kalinowska kl. V b
Kategoria multimedilna:
wyróżnienie – Kalina Kacprzak kl. V b

Konkursy o Janie Pawle II zorganizowane przez Szkołę Podstawową im. Św. Jana Pawła II i Parafię pw. Krzyża Świętego w Przytułach dla Podlaskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II i sympatyków nauki.
Konkurs plastyczny kl. I – III
Zuzanna Górska kl. II a
Julia Rutkowska kl. II a
Jakub Pawełkowski kl. I b
Konkurs multimedialny kl. IV – VI
Joanna Popowska kl. V c
Szymon Jaśkowski kl. V b
Kamil Rutkowski kl. V c

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR”
BARDZO DOBRY wynik osiągnęli:
Krzysztof Karwowski kl. III d
Karolina Świderska kl. IV b
WYRÓŻNIENIA:
Nikola Kacmajor kl. II c
Kacper Piskorski kl. II a
Dawid Monuszki kl. II d
Rafał Karwowski kl. III d
Marta Kozłowska kl. III d
Magdalena Karwowska kl. III d
Piotr Dudziński kl. III e
Maksymilian Szindler kl. III d
Gabriela Żylińska kl. III f
Emilia Grabowska kl. III d
Gabriela Żabińska kl. III f
Hanna Tyszkiewicz kl. III d
Lena Poniatowska kl. III IV b
Marta Pawełkowska kl. IV b
Marcin Kurzątkowski kl. IV b
Bartosz Cichocki kl. IV a
Julia Kalinowska kl. IV a
Bartosz Mazurek kl. IV b
Kalina Kacprzak kl. V b
Kamil Dąbrowski kl. V a
Damian Żemajtys kl. V b
Elina Pavliv kl. VI b
Aleksandra Strzałkowska kl. VI b
Izabela Kalinowska kl. VI d

Wojewódzki XXX Mały Konkurs Recytatorski „Baje, Bajki i Bajeczki” zorganizowany w Wojewódzkim Ośrodku Animacji i Kultury w Białymstoku
Kategoria – 5 – 9 lat
II miejsce – Krzysztof Karwowski kl. III d

IX edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego ph. „Jesteśmy jednym światem” – organizator Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku
Kategoria – 5 – 9 lat
Wyróżnienie – Jakub Pawełkowski i Szymon Pięczykowski kl. I b
Praca Nikoli Szlejter z kl. I b została zakwalifikowana na wystawę pokonkursową.
Kategoria – 10 – 15 lat
Wyróżnienie – Wiktoria Pałyzga kl. VI a

XIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego „Miasto i region w Unii Europejskiej” – organizator Szkoła Podstawowa nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku

Nagroda – Kalina Kacprzak kl. V b

Ogólnopolski Projekt Stypendialny ph. STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA 2016/2017
Konkurs Plastyczny „Plastuś” – III miejsce Konrad Drzymkowski kl. III f
Konkurs Matematyczny „Plusik” – wyróżnienie Paulina Popowska kl. III f

X Powiatowy Turniej Szkół Podstawowych z okazji Dnia Ziemi pod hasłem „Dbajmy o las – on chroni nas” zorganizatowany przez Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Grajewie, Nadleśnictwo Rajgród z siedzibą w Tamie oraz Biebrzański Park Narodowy

III miejsce drużyna SP 4 w składzie: Klaudia Fiedorczuk kl. VI b, Wiktoria Jakubik kl. VI d, Izabela Kalinowska kl. VI d, Aleksandra Wierzchowska kl. VI a, Jakub Samełko kl. VI b, Maciej Wróblewski kl. VI a, Maciej Zyskowski kl.VI d

Mały Konkurs Recytatorski „Baje, bajki, bajeczki…” zorganizowany przez Grajewskie Centrum Kultury
Kategoria kl. I – III
I miejsce – Krzysztof Karwowski kl. III d
III miejsce: Emilia Grabowska kl. III d
Wyróżnienie: Zosia Satnkiewicz kl. III e
Do eliminacji wojewódzkich w tej kategorii wiekowej został zakwalifikowany Krzysztof Karwowski.
Kategoria kl. IV – VI
II miejsce – Igor Borawski kl. IV b
Wyróżnienie – Kinga Sobolewska kl. VI a

Ogólnopolski konkurs o zdrowiu „MEDITEST” zorganizowany przez Ogólnopolskie Centrum Edukacji
Kategoria – kl. IV
I miejsce w szkole – Julia Kalinowska kl. IV a
Wyróżnienia: Dawid Kamionowski kl. IV a, Aleksander Zalewski kl. IV a
Kategoria – kl. V – VI
I miejsce w szkole – Róża Ruszczyk kl. VI a
Wyróżnienia: Weronika Dziejma kl. VI a, Kalina Kacprzak kl. V b, Karolina Kozicka kl. VI a

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „EKO-PLANETA”
„Adept”
Wiktoria Pałyzga – najlepszy wynik w szkole
Wyróżnienia: Aleksandra Wierzchowska, Róża Ruszczyk, Weronika Dziejma.
„Maluch”
Lena Poniatowska – najlepszy wynik w szkole
Wyróżnienia: Marta Pawełkowska, Zuzanna Karwowska, Karolina Świderska, Agnieszka Ciukszo.

Konkurs Plastyczny „Pocztówka wielkanocna” zorganizowany przez Bibliotekę – Centrum Kultury w Szczuczynie

I miejsce – Zosia Stankiewicz kl. III e

Festiwal Tradycji Wielkanocnych w Białymstoku
Kategoria: klasy I – III
I miejsce – Szymon Pięczykowski kl. I b, Nikola Szlejter kl. I b, Jakub Pawełkowski kl. I b
II miejsce – Bartosz Tarnacki kl. I c
III miejsce – Kacper Zalewski kl. I c
Kategoria: klasy IV-VI
I miejsce – Kalina Kacprzak kl. V b, Julia Krzemińska kl. V a, Anita Pięczykowska kl. VI a, Bartosz Mazurek kl. IV b
II miejsce – Wiktoria Pałyzga kl. VI a

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Tytuł Laureata – Izabela Kalinowska kl. VI d, Karolina Kozicka kl. VI a
Finalistka – Róża Ruszczyk kl. VI a

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

Finalistka – Aleksandra Wierzchowska kl. VI a

Finał Igrzysk Województwa Podlaskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych
V miejsce drużyna chłopców: Bartosz Mazurek, Adrian Dobrydnio, Szymon Ruszczyk, Emil Jagielski (kl. IV), Szymon Deresz, Jakub Grabowski, Dawid Jarosz, Szymon Iżbicki (kl. V), Bartosz Kaczyński, Kacper Łepkowski, Damian Randzio, i Bartosz Poniatowski (kl. VI)
Indywidualnie – IV miejsce Bartosz Mazurek kl. IV b w roczniku klas czwartych

Finał Igrzysk Grupy Zachodniej w Drużynowych Biegach Przełajowych
I miejsce drużyna chłopców: Bartosz Mazurek, Adrian Dobrydnio, Szymon Ruszczyk, Emil Jagielski (kl. IV), Szymon Deresz, Jakub Grabowski, Dawid Jarosz, Szymon Iżbicki (kl. V), Bartosz Kaczyński, Kacper Łepkowski, Damian Randzio, i Bartosz Poniatowski (kl. VI)
Indywidualnie – I miejsce Bartosz Mazurek kl. IV b w roczniku klas czwartych

Miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ph. ,,Młodzież zapobiega pożarom”
I miejsce – Krzysztof Sztabiński kl. VI b
II miejsce – Damian Stankiewicz kl. VI b
III miejsce – Jakub Samełko kl. VI b

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Laureatki – Karolina Kozicka kl. VI a i Izabela Kalinowska kl. VI d
Finalistka- Róża Ruszczyk kl. VI a

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy
Finalistka – Aleksandra Wierzchowska kl. VI a

Diecezjalny Konkurs Wiedzy dla Członków i Sympatyków Szkolnych Kół Caritas Dziecezji Łomżyńskiej pt. „Święty Antoni z Padwy – płomienne serce, promienne życie”
X miejsce zespół w składzie: Julia Waszkiewicz, Wiktoria Domurat i Aleksandra Strzałkowska kl. VI b

Regionalny Konkurs Matematyczny „Z Szóstką na 6”
do II etapu zakwalifikowała się Izabela Kalinowska kl. VI d

X Regionalny Konkurs „Mistrz Origami”zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 47 i Białostocki Klub Polskiego Centrum Origami
I miejsce Julita Łukowska kl. III e

Miejski Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas trzecich zorganizowany przez MBP Oddział dla Dzieci w Grajewie
I miejsce – Rafał Karwowski kl. III d
III miejsce – Magdalena Karwowska kl. III d i Anna Prostko kl. III d

VI edycja Międzyszkolnego Konkursu “Young English Master”
III miejsce – Zuzanna Chodorowska kl. VI d

Uczniowie zakwalifikowani do stopnia wojewódzkiego
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Izabela Kalinowska kl. VI d
Karolina Kozicka kl. VI a
Róża Ruszczyk kl. VI a
Wojewódzki Konkurs  Przyrodniczy
Aleksandra Emilia Wierzchowska kl. VI a

W konkursie „Moja szopka” na VIII Międzynarodowej Wystawie Szopek Bożonarodzeniowych w Uciechowicach komisja przyznała następujące miejsca:
III miejsce – Bartosz Mazurek kl. IV b
Wyróżnienie:
Zuzanna Kruszewska kl. I b
Jakub Pawełkowski kl. I b
Marta Pawełkowska kl. IV b
Bartosz Kohlman kl. V b
Maciej Puhacewicz kl. V c.

III Edycja Międzyszkolnego Konkursu Poezji Religijnej ph. „Wiara jest radością”
I miejsce – Kinga Sobolewska kl. VI a
II miejsce – Igor Borawski kl. IV b
Wyróżnienie:

Oliwia Dzięgielewska kl. V b

Wojewódzki Konkurs Plastyczny o tematyce „Miś” zorganizowany przez Fabrykę Misia w Białymstoku
Wyróżnienie:
Zuzanna Kruszewska kl. I b
Nell Kurowska kl. I b
Bartosz Chmielewski kl. I dXXV edycja Miejskiego Konkursu Recytatorskiego o ,,Nagrodę Burmistrza Miasta”
klasy I-III
III miejsce – Zofia Stankiewicz kl. III e
Wyróżnienie:
Rafał Karwowski kl. III d i Krzysztof Karwowski kl. III d
klasy IV-VI
I miejsce – Kinga Sobolewska kl. VI a
II miejsce – Igor Borawski kl. IV bMiejski konkurs plastyczny „Jesienne figurki”- organizator Grajewskie Centrum Kultury
Kategoria: szkoły podstawowe kl. III – IV
I miejsce – Julia Łukowska kl. III e
II miejsce – Martyna Jabłońska kl. III d
III miejsce – Wiktoria Górecka kl. III c
III miejsce – Jakub Sztabiński kl. III c
Wyróżnienia – Marta Pawełkowska kl. IV b
Kategoria: szkoły podstawowe kl. V – VI
II miejsce – Krzysztof Sztabiński kl. VI b
II miejsce – Oliwia Górecka kl.VI b
Wyróżnienie – Wiktoria Porsewa kl. VI b

Sukcesy naszych uczniów w wojewódzkich konkursach przedmiotowych – etap szkolny

Informatyka
Krzysztof Sztabiński kl. VI b
Matematyka

Kalina Kacprzak kl. V b

Język polski
Izabela Kalinowska kl. VI d
Karolina Kozicka kl. VI a, Róża Ruszczyk kl. VI a, Kinga Sobolewska kl. VI a

Przyroda
Hubert Jabłoński kl. VI d

Aleksandra Emilia Wierzchowska kl. VI a, Weronika Dziejma kl. VI a –

Historia
Weronika Dziejma kl. VI a, Hubert Jabłoński kl. VI d

Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt. „Święci w dziejach Narodu Polskiego” ogłoszony przez Akcję Katolicką Archidiecezji Białostockiej na zakończenie Roku Miłosierdzia i 1050. Rocznicy Chrztu Polski
I nagroda – Aleksandra Gryczkowska kl. III a – „Błogosławiona B. Lament”
II nagroda – Bartosz Mazurek kl. IV b – „Św. Wojciech”Mistrzostwa Grupy Zachodniej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
I miejsce – drużyna chłopców SP 4Sztafetowe Biegi Przełajowe w Wąsoszu
I miejsce – zajęła drużyna chłopców SP 4

XI edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy „Sanktuaria Maryjne”
III nagroda – Karolina Kozicka kl. VI a
Wyróżnienia:
Wiktoria Pałyzga kl. VI a, Aleksandra Obiedzińska kl. VI d, Łucja Sendrowska kl. VI d i Zuzanna Tokarzewska kl. VI d


 

Dodaj komentarz