Rok szkolny 2015/2016

      Brak komentarzy do Rok szkolny 2015/2016

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2016”
BARDZO DOBRY wynik osiągnęli: Krzysztof Karwowski kl. II d, Rafał Karwowski kl. II d, Marta Kozłowska kl. II d, Karolina Świderska kl. III b
Wyróżnienia zdobyli:
Hanna Tyszkiewicz kl. II d, Magdalena Karwowska kl. II d, Paweł Buzon kl. II e, Piotr Dudziński kl. II e, Bruno Poniatowski kl. II e, Paulina Popowska kl. II f, Igor Rycewicz kl. III a, Lena Poniatowska kl. III b, Marta Pawełkowska kl. III b, Igor Borawski kl. III b, Kalina Kacprzak kl. IV b, Aleksander Rorbach kl. IV c, Aleksandra Wierzchowska kl. V a, Jakub Stankiewicz kl. V a, Izabela Kalinowska kl. V d, Paweł Mroczkowski kl. VI b.VIII edycja Diecezjalnego Konkursu „Święci i bohaterowie Ziemi Łomżyńskiej” ph. ”Owocem świętości jest miłosierdzie”
Kategoria literacka – II miejsce zajęła Oliwia Dzięgielewska z kl. IV b

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II
19 miejsce – Arkadiusz Mazurek, Julia Sendrowska
20 miejsce – Weronika Wiśniewska
21 miejsce – Maria Rydzewska, Maciej Zyskowski
25 miejsce – Karolina Kozicka, Weronika Dziejma
27 miejsce – Weronika Złotkowska, Jakub Zyskowski
29 miejsce – Bartek Chilimon
30 miejsce – Anita Pięczykowska, Kinga Sobolewska
31 miejsce – Aleksandra Obiedzińska
32 miejsce – Daria Krutul
33 miejsce – Zuzanna Tokarzewska
35 miejsce – Kalina Kacprzak, Julia Sienicka
37 miejsce – Łucja Sendrowska
39 miejsce – Paweł Myszka
40 miejsce – Wiktoria Pałyzga
42 miejsce – Krzysztof Sztabiński
45 miejsce – Jakub Samełko
56 miejsce – Wiktoria Niećkowska

Eliminacje wojewódzkie XXIX Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, bajki, bajeczki…”
I miejsce – Igor Borawski z klasy III b

Eliminacje Wojewódzkie Konkursu Historycznego pod hasłem „Generał Władysław Anders – Wielki Polak”
Najlepiej napisali Emilia Dagmara Czaplicka z kl. VI c i Arkadiusz Mazurek z VI b. Kolejne dwa miejsca premiowane wyjazdem na finał wojewódzki zajęli: Julia Czubajko z VI c i Marcin Gawryluk z kl. VI b

IX Powiatowy Turniej Szkół Podstawowych ph. „Parki narodowe – najwyższa forma ochrony przyrody”
III miejsce zajęła drużyna naszej szkoły w składzie: Aleksandra Wierzchowska, Maciej Wróblewski, Izabela Kalinowska, Natalia Grabowska, Marcin Gawryluk, Arkadiusz Mazurek, Agata Wilczyńska, Anita Pieńczykowska, Marta Duzikowska, Jakub Stankiewicz, Adrian Masłowski, Damian Chmielewski

Konkurs ekologiczny dla klas szóstych pod hasłem „Ratujmy planetę Ziemię”
I miejsce – Arkadiusz Mazurek kl. VI b
II miejsce – Marcin Gawryluk kl. VI b
III miejsce – Julia Zarzecka kl. VI d
Wyróżnienia:
Klaudia Karwowska kl. VI d

Kinga Kosielska kl. VI a

Eliminacje miejskie Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, bajki, bajeczki…”
Kategoria: klasy I – III
I miejsce – Igor Borawski kl. III b
Wyróżnienia:
Kamila Wasilewska kl. II b
Oliwier Cybula kl. III b

W tej kategorii wiekowej Igor Borawski został zakwalifikowany do eliminacji wojewódzkich, które odbędą się w 13 maja 2016 roku w Białymstoku.

Kategoria: klasy IV – VI
II miejsce – Kinga Sobolewska kl. V a
III miejsce – Kamil Rutkowski kl. IV c
III miejsce – Oliwia Dzięgielewska kl. IV bX Jubileuszowy Regionalny Konkurs Muzyczny w hołdzie Ojcu Św. Janowi Pawłowi II
Regulaminowy tytuł LAUREATA wraz z pamiątkową statuetką oraz nagrodą finansową w poszczególnych kategoriach konkursu muzycznego otrzymali:
ZESPOŁY
LAUREAT – „Śpiewająca Ferajna” ZSM nr 3 w Grajewie
Na wniosek Jury przyznano również nagrody i wyróżnienia:
SOLIŚCI
Kategoria II – uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej
Wyróżnienie i nagroda rzeczowa – Julia Sendrowska, ZSM nr 3, reprezentowała Parafię p.w. Św. Ojca Pio w Grajewie

ZESPOŁY
Kategoria I – szkoły podstawowe
Wyróżnienie i nagroda finansowa – Zespół „Wirujące Nutki”, ZSM nr 3Konkurs literacki w hołdzie Ojcu Świętemu św. Janowi Pawłowi II
Kategoria – szkoły podstawowe
III miejsce – Krzysztof Sztabiński

Konkurs plastyczny w hołdzie Ojcu Świętemu św. Janowi Pawłowi II
Kategoria klasy IV-VI
I miejsce – Krzysztof Blaszko kl. V d
Wyróżnienie:
Aleksandra Wierzchowska kl. V a
Karolina Janiszewska kl. IV a

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Pangea – etap szkolny
Największą liczbę punktów w swojej kategorii uzyskali:
Aleksander Rorbach z kl. IV c
Karolina Kozicka z kl. V a
Krystyna Dudzińska z kl. VI dLaureaci i finalista Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego – Karolina Kozicka
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego – Izabela KalinowskaLaureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego – Klaudia Karwowska

Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego – Jakub Zyskowski

Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Przyrody – Jakub ZyskowskiFinalista Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki – Jakub Zyskowski

Wojewódzki Konkurs Literacki „(Pod)różne historie” zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku
Wyróżnienie – Krzysztof Sztabiński kl. V b

IV edycja Konkursu Wojewódzkiego „Sport, rodzina i ja”
I miejsce – Krzysztof Sztabiński kl. V b

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „KRĄG” – w kategorii „Młodzik”
II miejsce – Emilia Dagmara Czaplicka kl. VI c

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Klio 2015”
V miejsce – Emilia Dagmara Czaplicka kl. VI c
VI miejsce – Klaudia Karwowska kl. VI d i Jakub Zyskowski kl. VI c
VII miejsce – Maria Rydzewska, Paweł Mroczkowski i Julia Sendrowska z klasy VI b

Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci i Młodzieży 2016 pt. „Legenda niejedno ma imię”
Tytuł laureatki zdobyła Kalina Kacprzak kl. V bKonkurs diecezjalny ph. „Święta Rita – Róża w Ogrodzie Jezusa”
VIII miejsce – zespół z klasy V b w składzie: Wiktoria Porsewa, Oliwia Górecka i Julia Waszkiewicz

Konkursu plastyczny ph. „Lisek Chytrusek” zorganizowany przez Nadleśnictwo Rajgród
V miejsce – Oliwer Maciejewski kl. III
VII miejsce – Paulina Popowska kl. II f
VIII miejsce – Igor Karwowski kl. II a
IX miejsce – Kamila Wasilewska kl. II aWojewódzki Konkurs Plastyczny „Białe Boże Narodzenie barwami malowane”
I miejsce – Aleksandra Wierzchowska kl. V a

Nagroda finansowa Urzędu Miasta Grajewo w wysokości 1 000 zł za wybitne osiągnięcia artystyczne Agata Daniłowicz kl. VI b. Oto lista sukcesów Agaty Daniłowicz z klasy VI b:

X KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK o „Kryształowego Aniołka” pod patronatem Dziekana Kolneńskiego ks. Stanisława Uradzińskiego w kategorii szkoły podstawowe – kl. IV- VI
Nagroda główna – Statuetka „Kryształowy Aniołek” Agata Daniłowicz kl. VI bVII FESTIWAL SZTUK BOŻONARODZENIOWYCH – „Kolędy i pastorałki głosami dziecięcymi wyśpiewane” w Niewodnicy Kościelnej – wyróżnienie Agata Daniłowicz kl. VI b

FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK Z RADIEM JARD W BIAŁYMSTOKU
W kategorii 8-13 lat – II miejsce Agata Daniłowicz kl. VI b

V WOJEWÓDZKI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK pt. ” Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi” w Czarnej Białostockiej – III miejsce Agata Daniłowicz kl. VI b

II edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej ph. „W poszukiwaniu Boga, czyli poetyckie strofy Anny Kamieńskiej”
I miejsce – Kinga Sobolewska kl. V a

III miejsce – Oliwia Dzięgielewska kl. IV b
XXIV Miejski Konkurs Recytatorski o ”Nagrodę Burmistrza Miasta”
w kategorii klas I – III:
I miejsce – Nagroda Burmistrza Miasta – Igor Borawski kl. III b
II miejsce – Oliwier Cybula kl. III b
III miejsce – Lena Poniatowska kl. I bw kategorii klas IV – VI:
I miejsce – Nagroda Burmistrza Miasta – Kinga Sobolewska kl. V a
II miejsce – Oliwia Dzięgielewska kl. IV b
III miejsce – Kamil Rutkowski kl. IV c
Wyróżnienie – Mateusz Nitkowski kl. IV d

IV Ogólnopolski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej ,,Jeszcze Polska nie zginęła”
II miejsce – Agata Daniłowicz kl. VI b

Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego – najlepiej napisali:
Maria Rydzewska kl. VI b, Klaudia Karwowska kl. VI d, Małgorzata Alksnin kl. VI d, Magdalena Wojciechowska kl. VI b i Krystyna Dudzińska z kl. VI d
Uczennice będą reprezentowały szkołę na etapie rejonowym w Suwałkach.II Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej
I miejsce – Kamil Rutkowski kl. IV c
Wyróżnienia:
Mateusz Nitkowski kl. IV d i Kinga Sobolewska kl. V a
Natalia Maciorowska kl. VI b – nauczyciel p. Sabina Łempicka
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy „Sanktuaria Maryjne”
III miejsce – Julia Sendrowska kl. VI b
Wyróżnienie – Jakub Zyskowski, Arkadiusz Mazurek, Maria Rydzewska i Kalina Kacprzak.

Konkurs Plastyczny ph. „Uśmiechnięte Cztery Łapy” zorganizowany przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział Ełk oraz Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku
Nagrody otrzymali Martyna Rutkowska kl. II e, Paweł Buzon kl. II e, Sebastian Koprowski kl. I a, Kacper Dzięgielewski kl. I a, Aleksandra Nitkowska kl. I a

Ogólnopolski Konkurs Malarski „Ogrody marzeń” zorganizowany przez Wawerskie Centrum Kultury Filia Zastów w Warszawie
Nagroda – Arkadiusz Mazurek kl. VI b

Eurofestiwal „My XXI – st Century” w Słonecznym Brzegu w Bułgarii
Międzynarodowe jury przyznało III miejsce Agacie Daniłowicz z kl. VI b

Certyfikat I edycji Kampanii społecznej „Ja czytam” pod honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej dla Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie za organizację spotkań Dyskusyjnego Klubu Edukacyjnego w bibliotece szkolnej.

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Reggae „Reggae Festiwal Chorzele”
I miejsce Agata Daniłowicz

III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Twoja ulubiona opowieść biblijna”
Nagrody otrzymali – Igor Borawski – „Opowieść o siewcy”; Krzysztof Blaszko „Udany połów”

Wyróżnienie – Martyna Pietrzak – „Jezus chodzi po jeziorze”

 

Dodaj komentarz