Rok szkolny 2013/2014

      Brak komentarzy do Rok szkolny 2013/2014

II Nagroda literacko – plastyczna w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Tomik Literacki Młodych Autorów” – Kacper Kuczyński z kl. V d
Wyróżnienia – Julia Czubajko i Jakub Zyskowski z klasy IV c

Nagrody wręczone uczniom podczas zakończenia roku 2013/2014

Klasy IV – V

Nagroda Specjalna Dyrektora Szkoły
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego – Magdalena Zalewska kl. V cKlasa IV a
Kinga Kosielska, Beata Paluszkiewicz, Hubert Płochocki, Julia Kruszewska

Klasa IV b
Magdalena Wojciechowska, Julia Sendrowska, Maria Rydzewska, Hubert Dereszewski, Katarzyna Kulągowska, Arkadiusz Mazurek, Julia Zalewska, Weronika Surawska, Mateusz Cybula, Małgorzata Mocarska, Marcin Gawryluk, Paweł Mroczkowski

Klasa IV c
Emilia Dagmara Czaplicka, Jakub Zyskowski, Anita Sadowska

Klasa IV d
Julia Zarzecka, Małgorzata Alksnin, Klaudia Karwowska, Krystyna Dudzińska, Klaudia Sochacka, Julian Joka, Dominika Dziekońska, Aniela Maliszewska

Klasa V a
Aleksandra Popowska, Natalia Kozicka, Damian Młynarczyk, Weronika Samełko, Emilia Zaborowska

Klasa V b
Agata Mierzejewska, Aleksandra Wiśniewska, Martyna Remfeld, Dominika Golubiewska, Aleksandra Rogińska, Agata Szymanowska, Paweł Aleksandrowicz, Piotr Aleksandrowicz, Patryk Bolesta, Martyna Kaczmarczyk

Klasa V c
Justyna Prostko, Magdalena Zalewska, Karol Cieślak, Wiktoria Maciejewska, Michał Kozłowski

Klasa V d
Martyna Dudzicka, Kacper Kuczyński, Martyna Pietrzak, Dawid Niedźwiedzki, Alicja Piwko

Dyplom za wzorową frekwencję (100% obecności)
Hubert Płochocki kl. IV a; Jakub Czaplicki kl. IV b; Mateusz Radkiewicz kl. IV b
Aleksandra Wiśniewska kl. V b; Kamil Nikonowicz kl. V c; Kinga Wołkońska kl. V d

Nagrody za wysokie wyniki w czytelnictwie i tytuł Najlepszego Czytelnika otrzymały:
wśród klas czwartych – Emilia Czaplicka kl. IV c
wśród klas piątych – Dominika Golubiewska kl. V b

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Burza’44. Historia Armii Krajowej odczytana z fotografii”
II miejsce – Krystyna Dudzińska kl. IV d

Nagrody wręczono także uczniom, którzy odnieśli sukcesy w Konkursie Literacko – Językowym zorganizowanym przez Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Grajewie.

Klasy VI

Wpis do Złotej Księgi:
Natalia Gleba kl. VI b
Julia Nowicka kl. VI b
Aleksandra Murawska kl. VI a
Wiktoria Bukowska kl. VI c
Maria Mroczkowska kl. VI b
Kamil Młynarczyk kl. VI a
Igor Piotr Kuczyński kl. VI b
Łukasz Podbielski kl. VI b
Kacper Kacprzak kl. VI c
Szymon Ossowski kl. VI b
Magda Zaborowska kl. VI c

Nagrody Specjalne Dyrektora Szkoły
Laureatki Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Natalia Gleba, Magda Gąsiewska, Maria Mroczkowska, Julia Nowicka kl. VI b;
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Julia Nowicka kl. VI b

Nagrody dla uczniów wyróżniających się w nauce
Klasa VI a
Patrycja Ignaciuk, Weronika Siedlecka, Aleksandra Zawistowska, Kamila Szulc, Tomasz Złotkowski

Klasa VI b
Mateusz Rydzewski, Magda Gąsiewska, Natalia Bargłowska, Mateusz Wojciechowski, Natalia Dembińska, Cezary Jakub Jakubik, Adrianna Ruszczyk

Klasa VI c
Kamila Dobrydnio, Weronika Ramatowska,

Dyplom za wzorową frekwencję (100% obecności) – Magdalena Frankowska, Aleksandra Zawistowska i Krystian Borawski z klasy VI a

Nagroda za wysokie wyniki w czytelnictwie i tytuł Najlepszego Czytelnika wśród klas
VI – Aleksandra Zawistowska kl. VI a

Statuetki za osiągnięcia sportowe
Patrycja Ignaciuk kl. VI a; Weronika Pandel kl. VI a; Weronika Siedlecka kl. VI a; Natalia Gleba kl. VI b; Maria Mroczkowska kl. VI b; Magda Zaborowska kl. VI c
Dawid Lendo kl. VI c; Marcin Krukowski kl. VI a; Łukasz Podbielski kl. VI b; Hubert Czarnowski kl. VI c; Dawid Sarnacki kl. VI c; Konrad Romanowski kl. VI b; Mateusz Rydzewski kl. VI b; Szymon Majewski kl. VI c; Dariusz Kuczyński kl. VI a; Dawid Osipiński kl. VI a

Nagrody za działalność w Samorządzie Uczniowskim
Aleksandra Murawska kl. VI a; Wiktoria Golubiewska kl. VI a; Wiktoria Czmoch kl. VI a; Patrycja Ignaciuk kl. VI a; Kacper Kacprzak kl. VI c

Nagrody za godne reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym
Aleksandra Murawska kl. VI a; Patrycja Ignaciuk kl. VI a; Wiktoria Czmoch kl. VI a; Wiktoria Golubiewska kl. VI a; Tomasz Złotkowski kl. VI a; Dariusz Kuczyński kl. VI a; Szymon Kaczyński kl. VI a

Nagroda za zajęcie I miejsca w XIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Ocalić od zapomnienia”
Kamila Dobrydnio kl. VI c

Nagroda za wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym KRĄG
Tomasz Tomaszewski kl. VI b

Sukcesy uczniów klasy III d w II semestrze

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2014
Wyróżnienie – Izabela Kalinowska

XVII Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka
VI miejsce – Daria Krutul
VII miejsce – Zuzanna Tokarzewska

XI Podlaski Festiwal Wielkanocny – konkurs plastyczny „Pocztówka Wielkanocna 2014”
III miejsce – Łucja Sendrowska
Wyróżnienie – Krzysztof Blaszko, Julia Sienicka
NOMINACJA DO NAGRODY TVP S.A. – Izabela Kalinowska

Miejski Konkurs Ortograficzny dla uczniów kl. III szkół podstawowych zorganizowany w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego
III miejsce – Izabela Kalinowska

Eliminacje miejskie XXVII Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, Bajki i Bajeczki…”
Wyróżnienie – Patryk Lenkiewicz

Powiatowy Trójbój Dziewcząt klas czwartych szkół podstawowych
II miejsce zajęła drużyna dziewcząt z naszej szkoły (Julia Zarzecka, Klaudia Sochacka, Weronika Gosiewska, Daria Przekopowska, Magdalena Wojciechowska i Julia Sendrowska).

XIII edycja Powiatowej Szachowej Ligi Szkolnej
W klasyfikacji szkół podstawowych zajęli wysokie II miejsce. Skład drużyny: Konrad Romanowski kl.VI b, Michał Kozłowski kl. V c, Patryk Lenkiewicz kl. III b, Sebastian Kurzątkowski kl. II b.
W klasyfikacji indywidualnej w kategorii 2002 i młodsi:
II miejsce zajął Patryk Lenkiewicz
III miejsce – Sebastian Kurzątkowski
VI miejsce – Aleksander Rorbach kl. II c.
W kategorii dziewcząt w tej grupie wiekowej IV miejsce zajęła Kalina Kacprzak kl. II b.

Z kolei w kategorii chłopców rocznik 2002-2001 II miejsce zajął Konrad Romanowski, a V miejsce – Michał Kozłowski.

VI Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „KLIO 2014’’ – etap szkolny
Zmagania konkursowe przebiegały w trzech kategoriach: test wiedzy, praca plastyczna i praca fotograficzna. W kategorii test wiedzy maksymalna suma punktów do zdobycia wynosiła 50. Ogólna liczba uczestników to 8372 uczniów z 491 szkół z 16 województw.

kategoria – test wiedzy:
VI miejsce w kraju oraz dyplom laureata – Magdalena Zalewska kl. V c
VII miejsce w kraju – Karol Cieślak kl. V c
VIII miejsce w kraju – Wiktoria Ziobroniewicz kl. V a
IX miejsce w kraju – Klaudia Górska kl. V c
XII miejsce w kraju – Natalia Śleszyńska kl. V d
XVII miejsce w kraju – Kacper Kuczyński kl. V d

kategoria – praca plastyczna:
I miejsce w szkole i dyplom laureata – zdobyła Patrycja Cybula kl. V c
kategoria – praca fotograficzna:
I miejsce w szkole i dyplom laureata – zdobyła Aleksandra Popowska kl. V a

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Burza’44. Historia Armii Krajowej odczytana z fotografii” zorganizowanego przez Biuro Edukacji Publicznej IPN – II miejsce Krystyna Dudzińska kl. IV d

Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska „EKOTEST”. Do konkursu przystąpiło 38 uczniów z klas: IV, V i VI, w dwóch kategoriach wiekowych: klasy III-IV szkoły podstawowej i klasy V-VI szkoły podstawowej.

Kategoria wiekowa: klasy III-IV szkoły podstawowej
Wyróżnienie – Jakub Zyskowski kl. IV c
Dobry wynik – Paweł Mroczkowski kl. IV b
Kategoria wiekowa: klasy V-VI szkoły podstawowej
Wyróżnienie – Kacper Kacprzak kl. VI c
Dobry wynik – Aleksandra Popowska kl. V a, Szymon Ossowski kl. VI b

Gala Finałowa, podczas której poznaliśmy laureatów konkursu o Nagrodę Burmistrza Miasta Grajewo „Wilk Roku” 2014 w MDK w Grajewie. Szkołę Podstawową nr 4 reprezentowały:

Martyna Pietrzak z klasy V d – nominowana w kategorii „Najlepszy uczeń’, laureatka wielu konkursów plastycznych o zasięgu regionalnym, wojewódzkim, międzyszkolnym; wzorowa uczennica, gospodarz klasy V d;

Pani Urszula Krystyna Bołonkowska – nominowana w kategorii „Nauczyciel Roku”, autorka sukcesów uczniów w konkursach języka polskiego (przypomnijmy, że 4 uczennice uzyskały tytuł Laureata w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego) oraz recytatorskich, współorganizatorka Regionalnych Spotkań Szkół Sienkiewiczowskich, wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w latach 2003-2012 r.

Wprawdzie nasze reprezentantki nie otrzymały owego trofeum, ale jesteśmy dumni, że znalazły się w gronie wyróżnionych, toteż serdecznie im gratulujemy. Składamy serdeczne gratulacje wszystkim nominowanym oraz zwycięzcom, wśród których znalazła się p. Wiesława Lendo, która współpracuje ze szkołą od wielu lat.

II edycja Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Dzieci i Młodzieży „Podlasie – mnie ta ziemia od innych droższa” – wyróżnienie Martyna Pietrzak kl. V d

Konkurs Literacko – Językowy organizowany rokrocznie przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Adama Mickiewicza – do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się:
Klasy IV
Małgorzata Alksnin kl. IV d, Klaudia Karwowska kl. IV d, Katarzyna Kulągowska kl. VI b, Maria Rydzewska kl. VI b, Beata Paluszkiewicz kl. VI a, Klaudia Sochacka kl. IV d, Julia Zalewska kl. VI b, Julia Zarzecka kl. IV d
Klasy V
Magdalena Zalewska kl. V c, Justyna Prostko kl. V c, Aleksandra Wiśniewska kl. V b, Agata Mierzejewska kl. V b, Aleksandra Popowska kl. V a.

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „EKO-PLANETA”
Maluch – klasy IV
Paweł Mroczkowski kl. IV b – bardzo dobry wynik
Wyróżnienia:
Klaudia Karwowska kl. IV d
Jakub Zyskowski kl. IV c
Michał Rydzewski kl. IV b
Arkadiusz Mazurek kl. IV b
Adept – klasy V i VI
Ossowski Szymon kl. VI b – bardzo dobry wynik
Wyróżnienia:
Aleksandra Popowska kl. V a
Jakub Domitrz kl. Va
Magdalena Zalewska kl. V c
Weronika Samełko kl. V a
Kacper Kuczyński kl. V d

Konkurs biblioteczny o zasięgu ogólnopolskim ph.”Koniecznie przeczytaj-zareklamuj swoją książkę

I miejsce zajął Grzegorz Kozikowski z klasy V c

„Jan Paweł II widziany oczami dziecka – Papież Polak. Święty całego świata” i „Z Janem Pawłem II wędrówki po Polsce – Święci Jana Pawła II” – pod takimi tytułami odbywały się konkursy plastyczne w klasach I – III przygotowujące do kanonizacji Jana Pawła II
II miejsce – Bartosz Mazurek kl. I b
Wyróżnienie – Igor Borawski kl. I b, Marta Pawełkowska kl. I b

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II
Województwo podlaskie reprezentowało 416 uczniów, w tym 17 uczniów naszej szkoły.
Oto ich nazwiska i zajęte miejsca:
Natalia Bargłowska – 41
Klaudia Karwowska – 41
Natalia Dembińska – 43
Maria Rydzewska –
Arkadiusz Mazurek – 44
Julia Sendrowska – 44
Agata Mierzejewska – 45
Wiktoria Ziobroniewicz – 46
Jakub Zyskowski – 47
Paweł Aleksandrowicz – 48
Aleksandra Rogińska – 49
Anna Płoszkiewicz – 49
Julia Nowicka – 49
Natalia Kozicka – 49
Małgorzata Alksnin – 50
Magdalena Wojciechowska – 50
Dominika Dziekońska – 63

XVI Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka
Klasy I na dystansie 500 m
I miejsce – Bartosz Mazurek
II miejsce – Oliwia Kosińska
Klasy II na dystansie 500 m
II miejsce – Szymon Deresz
Klasy V – dystans 800 m
II miejsce – Michał Kozłowski

XXIII edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR”
BARDZO DOBRY wynik – Julia Zarzecka kl. IV d
Wyróżnienia: Marcin Siedlecki kl. III c, Izabela Kalinowska kl. III d, Karol Cieślak kl. V c

Konkurs ekologiczny dla uczniów klas VI z okazji Dnia Ziemi pod hasłem „Ratujmy planetę Ziemię”
I miejsce – Julia Nowicka kl. VI b, Szymon Ossowski kl. VI b, Łukasz Podbielski kl. VI b, Kacper Kacprzak kl. VI c
II miejsce – Natalia Gleba kl. VI b
III miejsce – Wiktoria Bukowska kl. VI c
Wyróżnienie – Patrycja Ignaciuk kl. VI a, Karol Kochanowski kl. VI a, Magda Gąsiewska kl. VI b, Maria Mroczkowska kl. VI b, Tomasz Tomaszewski kl. VI b, Mateusz Wojciechowski kl. VI b

VII Powiatowy Turniej Szkół Podstawowych z okazji Dnia Ziemi pod hasłem „Ptaki wokół nas”
I miejsce – drużyna naszej szkoły w składzie: Magda Zaborowska kl. VI c, Natalia Gleba kl. VI b, Maria Mroczkowska kl. VI b, Dawid Lendo kl. VI c, Łukasz Podbielski kl. VI b, Kacper Kuczyński kl. V d, Julia Zalewska kl. IV b.

Eliminacje miejskie XXVII Małego Konkursu Recytatorskiego ,,Baje, bajki, bajeczki…”
kategoria: klasy I- III
I miejsce – Igor Borawski kl. I b
II miejsce – Kinga Sobolewska kl. III a
III miejsce – Kamil Rutkowski kl. II c
Wyróżnienia: Oliwia Dzięgielewska kl. II b i Patryk Lenkiewicz kl. III d
kategoria: klasy IV – VI
I miejsce – Aleksandra Murawska kl. VI a
II miejsce – Szymon Ossowski kl. VI b
III miejsce – Wiktoria Ziobroniewicz kl. V a
Zdobywcy pierwszych miejsc – Igor Borawski i Aleksandra Murawska zostali zakwalifikowani do eliminacji wojewódzkich XXVII Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, bajki i bajeczki…”.

Szkolne eliminacje Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Generał Władysław Anders – Wielki Polak XX Wieku” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 4 im. Gen. Władysława Andersa w Łomży
I miejsce – Paweł Aleksandrowicz z klasy V b
II miejsce – Karol Cieślak kl. V c
III miejsce – Wiktoria Maciejewska, Justyna Prostko i Magdalena Zalewska kl. V c.
Osoby te pojadą na finał wojewódzki do Łomży.

Konkurs biblioteczny o zasięgu ogólnopolskim ph. „Koniecznie przeczytaj – zareklamuj swoją ulubioną książkę”
I miejsce – Grzegorz Kozikowski z klasy V c

III Regionalny Konkurs Plastyczny w hołdzie Ojcu Świętemu bł. Janowi Pawłowi II
Klasy I – III
II miejsce – Krzysztof Blaszko
III miejsce – Łucja Sendrowska
Wyróżnienie:
Zuzanna Chodorowska
Bartosz Mazurek
Dawid Jarosz
Klasy IV – VI
II miejsce – Julia Kruszewska ka
III miejsce – Damian Chludziński
III miejsce – Martyna Pietrzak
Wyróżnienie – Arkadiusz Mazurek

Regionalny Konkurs Religijno-Informatycznego w hołdzie Ojcu Świętemu bł. Janowi Pawłowi II
Wyróżnienie
Natalia Krutul, Maria Emilia Chilińska z Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie

Eliminacje VII Konkursu Wiedzy o Bohaterach Westerplatte organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 45 im. Bohaterów Westerplatte z Gdańska
I miejsce – Kacper Kacprzak z kl. VI c
II miejsce – Aleksandra Murawska kl. VI a i Adrianna Ruszczyk kl. V b
III miejsce – Łukasz Podbielski i Mateusz Wojciechowski kl. VI b
Uczniowie awansowali do udziału w dalszych etapach konkursu.

Finał powiatowy X edycji Konkursu Historycznego „Ziemia Grajewska – moja Mała Ojczyzna” – organizator: Grajewska Izba Historyczna, Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika oraz Towarzystwo Przyjaciół 9 PSK
I miejsce – Justyna Prostko kl. V c
III miejsce – Magdalena Zalewska kl. V c
V miejsce – Karol Cieślak kl. V c

Miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ph. „Młodzież zapobiega pożarom”
Do etapu powiatowego zakwalifikowali się: Szymon Ossowski- zajmując I miejsce i Julia Nowicka – II miejsce.
28 marca 2014 r. podczas eliminacji powiatowych turnieju Szymon Ossowski zajmując II miejsce zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.

XI Ogólnopolski Konkurs Poetycko – Plastyczny zorganizowanym pod hasłem „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem” – zoganizatowany przez Zespół Szkolno – Przedszkolny PG im. Bł. Karoliny Kózkówny w Woli Radłowskiej oraz Samorządowe Centrum Edukacji w Tarnowie
II miejsce – Bartosz Mazurek kl. I b

V Festiwal Sztuki Bożonarodzeniowej w Niewodnicy Kościelnej
III miejsce – Martyna Pietrzak kl. V d

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Laureatki Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
Magdalena Zalewska kl. V c
Magda Gąsiewska Natalia Gleba, Maria Mroczkowska, Julia Nowicka – uczennice klasy VI b
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego
Julia Nowicka kl. VI bX edycja Konkursu Poetycko – Plastycznego „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem” – kontynuacja konkursu realizowanego przez 9 lat przez SP im. Bł. Karoliny w Wał- Rudzie i SCE w Tarnowie
II miejsce – Bartosz Mazurek kl. I b, który przedstawił „Katechizację dzieci przez bł. Karolinę”

Międzyszkolny Konkurs „Young English Master”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Niedźwiadnej
II miejsce – Julia Nowicka kl. VI b

Konkurs plastyczny ph. „Zawsze fair play” zorganizowany przez „Gazetę Współczesną”
kategoria klas IV-VI
Wyróżnienie – Martyna Pietrzak kl. V d

Ogólnopolski Konkurs „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa” – organizator Szkoła Podstawowa nr 28 im. Lotników Polskich z Gdyni
I miejsce – Magdalena Zagórska kl. I a
II miejsce – Agata Wilczyńska kl. III a
III miejsce – Aleksandra Emilia Wierzchowska kl. III a
Wyróżnienie – Maciej Puhacewicz kl. II c

Ogólnopolska akcja „Włącz Książkę Włącz Czytanie” pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Administracji i Cyfryzacji
Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 4 im. H. Sienkiewicza w Grajewie otrzymała zaszczytny tytuł „Miejsce Przyjazne Książce” (XII 2013 r.). Posiadając powyższy tytuł mamy prawo używania logotypu/emblematu świadczącego o ważnym dla nas wyróżnieniu.Miejski Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową – organizator Miejski Dom Kultury w Grajewie
W kategorii szkół podstawowych wśród nagrodzonych znaleźli się nasi uczniowie:
Agata Szymanowska kl. V b, Arkadiusz Mazurek kl. IV b, Martyna Kaczmarczyk kl. V b, Kinga Zyskowska kl. V b, Kacper Kuczyński kl. V d, Karolina Gajownik kl. V c, Hubert Staniszewski kl. V d.

XXII Miejski Konkurs Recytatorski o „Nagrodę Burmistrza Miasta Grajewo”
kategoria: kl. I – III
II miejsce – Kamil Rutkowski kl. II c
kategoria klasy: IV-VI
I miejsce – Wiktoria Ziobroniewicz kl. V a
II miejsce – Szymon Ossowski kl. VI b
Wyróżnienie – Julian Joka kl. IV d i Aleksandra Murawska kl. VI a

II edycja Diecezjalnego Konkursu „Wiara mnie uskrzydla – Modlitwa w życiu Jana Pawła II” (kategoria plastyczna)
Laureat – Bartosz Mazurek kl. I b

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu Rejonowych Konkursów Przedmiotowych

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Magda Gąsiewska kl. VI b, Natalia Gleba kl. VI b, Maria Mroczkowska kl. VI b, Julia Nowicka kl. VI b, Magdalena Zalewska kl. V c

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Mateusz Wojciechowski kl. VI b, Adrianna Ruszczyk kl. VI b

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Maria Mroczkowska kl. VI b, Julia Nowicka kl. VI b

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

Julia Nowicka kl. VI b, Aleksandra Popowska kl. V a

Wojewódzki Konkurs z Plastyki

Adrianna Ruszczyk kl. VI b, Kamila Dobrydnio kl. VI c

Konkurs plastyczno – fotograficzny dla dzieci i młodzieży ph. ”Co pomaga mi wierzyć?” zorganizowanym w ramach VI Dni Kultury Katolickiej Archidiecezji Białostockiej
III miejsce – Martyna Pietrzak kl. V d

Eliminacje szkolne Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego pod hasłem ”Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1945
I miejsce – Magdalena Zalewska kl. V c
II Justyna Prostko kl. V c
III miejsce – Anna Januszko z kl. V d
Uczennice te reprezentować będą szkołę w etapie rejonowym, który odbędzie się 11 grudnia 2013 r. w Suwałkach.

VIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy „Sanktuaria Maryjne”
Wyróżnienie – Agata Mierzejewska kl. V b

„Razem chronimy przyrodę” – program Stowarzyszenia Samorządów Dorzecza Biebrzy, w ramach którego zorganizowano konkursy na zbiórkę makulatury, nakrętek i baterii.
Lista uczniów, którzy zebrali największe ilości surowców wtórnych w poszczególnych konkursach:

Konkurs „Zbiórka makulatury – wstąp do ekologicznej kultury”
I kategoria wiekowa:
1. Julia Zarzecka kl. III d – 20,43 kg
2. Emilia Czaplicka kl. III c – 15,00 kg
3. Daniel Sarnacki kl. I c – 10,00 kg
4. Aleksandra Kaszkiel kl. III a – 5,55 kg
5. Wojciech Szewczyk kl. I d – 5,07 kg
II kategoria wiekowa:
1. Alicja Piwko kl. IV d – 59,36 kg
2. Norbert Jankowski kl. IV b – 24,42 kg
3. Emilia Chmielewska kl. IV d – 21,40 kg
4. Anna Januszko kl. IV d – 15,19 kg
5. Mateusz Kozłowski kl. IV c – 12,50 kgKonkurs „Wkręć się w nakrętkową segregację”
I kategoria wiekowa:
1. Patryk Konopka kl. III a – 3,70 kg
2. Magdalena Obrycka kl. I b – 3,27 kg
3. Sebastian Gadomski kl. II a – 2,63 kg
4. Dominika Dziekońska kl. III d – 2,37 kg
5. Oliwia Domeło kl. III a – 1,83 kg
II kategoria wiekowa:
1. Kinga Zyskowska kl. IV b – 6,63 kg
2. Natalia Śleszyńska kl. IV d – 3,00 kg
3. Anna Januszko kl. IV d – 2,90 kg
4. Mateusz Kozłowski kl. IV c – 2,73 kg
5. Martyna Kaczmarczyk kl. IV b – 2,53 kg

Konkurs „Bateria w segregacji – mniej ekologicznych komplikacji”
I kategoria wiekowa:
1. Damian Chmielewski kl. II a – 5,75 kg
2. Jakub Bałdyga kl. I a – 1,63 kg
3. Rafał Romanowski kl. I d – 1,61 kg
4. Marta Mościcka kl. I a – 1,05 kg
5. Szymon Narewski kl. III a – 1,04 kg
II kategoria wiekowa:
1. Dominika Golubiewska kl. IV b – 10,92 kg
2. Norbert Jankowski kl. IV b – 6,01 kg
3. Kamil Nikonowicz kl. IV c – 3,66 kg
4. Rafał Gwiazdowski kl. IV d – 1,91 kg
5. Adrian Krasiński kl. IV d – 0,84 kg


 

Dodaj komentarz