Rok szkolny 2012/2013

      Brak komentarzy do Rok szkolny 2012/2013

Nagrody wręczone na zakończenie roku szkolnego 2012/2013

Klasa IV a
Jakub Domitrz, Aleksandra Popowska, Weronika SamełkoKlasa IV b
Martyna Remfeld, Aleksandra Wiśniewska, Agata Mierzejewska, Agata Szymanowska, Aleksandra Rogińska, Martyna Kaczmarczyk, Wiktoria Dzik, Paweł Aleksandrowicz, Dominika Golubiewska, Patryk Bolesta, Norbert Jankowski, Kacper PieńczykowskiKlasa IV c
Magdalena Zalewska, Justyna Prostko, Karol Cieślak, Michał Kozłowski, Marta Siłakowska, Wiktoria Maciejewska

Klasa IV d
Dawid Niedźwiedzki, Kacper Kuczyński, Martyna Pietrzak, Hubert Staniszewski, Anna Januszko, Alicja Piwko, Martyna Dudzicka

Klasa V a
Aleksandra Murawska, Patrycja Ignaciuk, Kamila Szulc, Weronika Siedlecka, Wiktoria Golubiewska, Kamil Młynarczyk, Aleksandra Zawistowska

Klasa V b
Natalia Gleba, Julia Nowicka, Magda Gąsiewska, Maria Mroczkowska, Mateusz Rydzewski, Igor Piotr Kuczyński, Łukasz Podbielski, Natalia Bargłowska, Natalia Dembińska, Szymon Ossowski, Mateusz Wojciechowski, Cezary Jakub Jakubik, Piotr Konopka

Klasa V c
Wiktoria Bukowska, Kacper Kacprzak, Weronika Ramatowska, Kamila Dobrydnio, Magda Zaborowska, Damian Grabowski

Wzorowa frekwencja (100% obecności) – Kamil Nikonowicz kl. IV c

Klasy VI

Wpis do Złotej Księgi:
Michał Ostrowski kl. VI d
Weronika Kołek kl. VI b
Natalia Kozłowska kl. VI a
Patrycja Chilińska kl. VI b
Tomasz Dzik kl. VI d
Weronika Sulima kl. VI d
Agnieszka Konecko kl. VI c
Weronika Wyraz kl. VI c
Julia Alksnin kl. VI d
Adriana Kiełczewska kl. VI d
Erwin Suszczyński kl. VI d
Julia Styczyńska kl. VI b
Małgorzata Walicka kl. VI c
Klaudia Kosińska kl. VI d
Weronika Mysiewicz kl. VI a
Karolina Piaszczyńska kl. VI b
Jakub Sztachelski kl. VI dLaureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
Julia Alksnin kl. VI d – Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Michał Ostrowski kl. VI d – Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Mariusz Maciorowski kl. VI d – Wojewódzki Konkurs MatematycznyUczniowie wyróżniający się w nauce

Klasa VI a
Natalia Pichalska

Klasa VI b
Weronika Ziemkiewicz, Milena Żbikowska, Ada Gałązka, Weronika Matysiewicz, Aleksandra Piotrowska

Klasa VI c
Krystian Ratomski, Mateusz Wójcicki, Patrycja Kuklińska

Klasa VI d
Paulina Lipowska, Aleksandra Makowska, Joanna Lenda, Natalia Gosk

Wzorowa frekwencja (100% obecności) – Anita Patrycja Polakowska kl. VI a

Aktywna działalność w Samorządzie Uczniowskim
Natalia Gosk kl. VI d, Patrycja Chilińska kl. VI b, Julia Styczyńska kl. VI b, Mateusz Stelmaszyński kl. VI b

Statuetki za osiągnięcia sportowe
Julia Jankowska kl. VI a, Małgorzata Walicka kl. VI c, Mateusz Stelmaszyński kl. VI b, Mateusz Zolnik kl. VI c, Jakub Sztachelski kl. VI d, Mateusz Żemajduk kl. VI d, Adam Poniatowski kl. VI b, Przemysław Obrycki kl. VI c, Dawid Chojnowski kl. VI d, Damian Polubicki kl. VI b, Konrad Lenkiewicz kl. VI b, Jonatan Kropiewnicki kl. VI b

Igrzyska Powiatu Grajewskiego w Trójboju LA dziewcząt i chłopców
I miejsce – drużyna chłopców SP 4
II miejsce drużyna dziewcząt SP 4

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „KRĄG”
Bardzo dobry wynik (IV miejsce) – Michał Ostrowski kl. VI d

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2013”
Bardzo dobry wynik – Mariusz Maciorowski kl. VI d

Finał Indywidualnych Igrzysk Lekkoatletycznych w Białymstoku
Chód sportowy – Małgorzata Walicka kl. VI c znalazła się w gronie najlepszych zawodniczek województwa przekraczając linię mety z nowym rekordem życiowym 19:56.

XII edycja Powiatowej Szachowej Ligi Szkolnej
Klasyfikacja szkół podstawowych
II miejsce w powiecie – Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie

Klasyfikacja indywidualna
Rocznik 2002 i młodsi
Dziewczęta
II miejsce – Kalina Kacprzak kl. I b
Chłopcy
II miejsce – Patryk Lenkiewicz kl. II d
III miejsce – Michał Kozłowski kl. IV c
VI miejsce – Sebastian Kurzątkowski kl. I b

Rocznik 2001 – 2000
Chłopcy
III miejsce- Konrad Romanowski kl. V b
V miejsce – Mariusz Maciorowski kl. VI d
VI miejsce – Kacper Kacprzak kl. V c

V Diecezjalny Konkurs „Święci i bohaterowie Ziemi Łomżyńskiej” – Miłość rodzi dobro zorganizowany przez Katolickie Gimnazjum i Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Laureat – Martyna Pietrzak kl. IV d

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczo – Informatyczny
Nagroda główna – Weronika Kołek IV d

I Ogólnopolski Konkurs Artystyczny „Polska w obiektywie – dar dla Huambo w Peru” ogłoszony przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łochowie
II miejsce za album – Martynka Pietrzak kl. IV d

XXII edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR” Bardzo dobry wynik – Mariusz Maciorowski kl. VI d
Wyróżnienia – Julia Zarzecka kl. III d, Krystyna Dudzińska kl. III d, Maria Rydzewska kl. III b, Karolina Kozicka kl.II a, Zuzanna Matysiewicz kl. II b.

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „EKO-PLANETA”
Kategoria – Maluch
Kacper Kuczyński kl. IV d – bardzo dobry wynik
Wyróżnienia:
Zalewska Magdalena kl. IV c, Domitrz Jakub kl. IV a, Popowska Aleksandra kl. IV a, Szymanowska Agata kl.IV b, Januszko Anna kl. IV d, Niełacny Krystian kl. IV d, Wiśniewska Aleksandra kl. IV b, Prostko Justyna kl. IV c
Kategoria – Adept
Ossowski Szymon kl.V b – bardzo dobry wynik

Eliminacje miejskie Konkursu Recytatorskiego „O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki” – organizator MDK w Grajewie
III miejsce zajęła – Kamila Wasilewska kl.0 gr. III
Wyróżnienie zdobył – Igor Dudzicki kl. 0 gr. II

Konkurs ph. „Owoce i warzywa jemy, mleko pijemy, dużo sił mamy, zdrowo się trzymamy” – organizator Agencja Rynku Rolnego Oddział Terenowy w Białymstoku (kategoria literacka)
II miejsce – Krystyna Dudzińska z klasy III d

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II – organizator „Olimpus”
Wyniki – ranking (miejsce): Julia Nowicka V b – 30 miejsce, Tomasz Złotkowski V a – 35, Aleksandra Murawska V a – 37, Mateusz Rydzewski V b – 37, Natalia Kozicka IV a – 38, Patrycja Ignaciuk V a – 38, Magda Gąsiewska V b – 40, Weronika Siedlecka V a – 41, Karolina Piaszczyńska VI b – 41, Milena Żbikowska VI b – 42, Cezary Fiedorczuk IV d – 43, Anna Płoszkiewicz IV a – 43, Piotr Konopka V b – 43, Adrianna Ruszczyk V b – 44, Martyna Brzostowska VI a – 44, Aleksandra Huszcza IV a – 46, Natalia Dembińska V b – 46, Karol Cieślak IV c – 46, Aleksandra Rogińska IV b – 47, Aleksandra Zawistowska V a – 47, Mateusz Wójcicki VI c – 47, Szymon Ossowski V b – 48, Damian Młynarczyk V a – 48, Małgorzata Walicka VI c – 48, Aleksandra Wiśniewska IV b – 50, Aleksandra Piotrowska VI b – 50, Agata Szymanowska IV b – 51, Weronika Mysiewicz VI a – 53, Sylwia Dąbkowska V a – 55 Patrycja Płoszkiewicz V a – 56, Natalia Krupińska V a – 65

VIII Ogólnopolski Konkurs Papieski „Śladami Papieża Jana Pawła II po Polsce”
Wyróżnienie – Patrycja Chilińska z klasy VI b

Konkurs na list/apel do kierowcy pn. „Bądź wzorowym kierowcą” – organizatorzy Komenda Powiatowa Policji w Grajewie, Starostwo Powiatowe w Grajewie
I miejsce – Martyna Dudzicka kl. IV d
II miejsce – Weronika Matysiewicz kl. VI b

Turniej eliminacyjny do rozgrywek o Puchar Tymbarku „Z boiska na stadion”
II miejsce – drużyna chłopców
Trener drużyny – p. Arkadiusz Kadyszewski

VI Powiatowy Turniej Szkół Podstawowych pod hasłem „Recykling – świetna sprawa – to pożytek i zabawa” – organizatorzy Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Grajewie, Urząd Miasta w Grajewie, Nadleśnictwo Rajgród w Tamie
VI miejsce – drużyna SP 4 (Patrycja Chilińska kl. VI b, Natalia Kozłowska kl. VI a, Weronika Sulima kl. VI d, Małgorzata Walicka kl. VI c, Tomasz Dzik kl. VI d, Jonatan Kropiewnicki kl. VI b, Jakub Sztachelski kl. VI d, Mateusz Zolnik kl. VI c)

Konkurs ekologiczny pod hasłem „Ratujmy planetę Ziemię”
I miejsce
Klaudia Kosińska kl. VI d
Mariusz Maciorowski kl. VI d
Krystian Ratomski kl. VI c
Weronika Sulima kl. VI d
II miejsce
Tomasz Dzik kl. VI d
III miejsce
Michał Ostrowski kl. VI d
Wyróżnienia otrzymali:
Patrycja Chilińska kl. VI b
Weronika Kołek kl. VI b
Jonatan Kropiewnicki kl. VI b
Julia Styczyńska kl. VI b

XII Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Ocalić od zapomnienia”
III miejsce – Kamila Dobrydnio kl. V c

XXVI Mały Konkurs Recytatorski „Baje, bajki, bajeczki…”
kategoria kl. I – III
III miejsce – Oliwia Dzięgielewska kl. I b
Wyróżnienie – Kinga Sobolewska kl. II a, Róża Ruszczyk kl. II a, Patryk Lenkiewicz kl. II d
kategoria kl. IV – VI
I miejsce – Wiktoria Ziobroniewcz kl. IV a
II miejsce – Szymon Ossowski kl. V b
III miejsce – Natalia Nezad kl. V c
Wyróżnienie – Kacper Kacprzak kl. V c

Regionalny Konkurs Plastyczny w hołdzie bł. Janowi Pawłowi II
Nagrody w kategorii szkoły podstawowej I – III:
1. Wiktoria Porsewa kl. II
4. Krzysztof Sztabiński kl. II
6. Kacper Żukowski kl. II
Wyróżnienia w kategorii szkoły podstawowej klas I –III
1. Filip Wajs kl. I
4. Oliwia Czaplicka kl. I
6. Wiktoria Sobolewska kl. I

Nagrody w kategorii szkoły podstawowej IV – VI:
2. Martyna Pietrzak kl. IV
Wyróżnienia w kategorii szkoły podstawowej klas IV –VI:
4. Mariusz Maciorowski kl. VI
5. Joanna Lenda kl. VI
8. Karolina Piaszczyńska kl. VI a
10. Milena Żbikowska kl. VI

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Macmillan Primary School Tournament pod patronatem wydawnictwa Macmillan. Do konkursu przystąpili uczniowie szkół ze Szczuczyna, Niedźwiadnej oraz Grajewa
Kategoria kl. I-III:
I miejsce – Weronika Surawska z klasy III b
II miejsce – Anita Sadowska z klasy III c i Julia Zarzecka z klasy III d

Eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ph. „Młodzież zapobiega pożarom”
II miejsce – Natalia Gleba kl. V b – zakwalifikowała się do eliminacji powiatowych

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
Julia Alksnin kl. VI d, Michał Ostrowski kl. VI d

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Mariusz Maciorowski kl. VI d

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego – etap rejonowy
Tomasz Dzik kl. VI d

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii
Michał Ostrowski, Natalia Kozłowska, Natalia Gleba

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Przyrody – etap rejonowy
Julia Alksnin, Michał Ostrowski, Tomasz Dzik

Krystian Ratomski, Natalia Kozłowska
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Informatyki – etap rejonowy
Michał Ostrowski
Regionalny Konkurs Matematyczny „Z Szóstką na 6”
Do eliminacji regionalnych zakwalifikowali się Michał Ostrowski i Jakub Sztachelski kl. VI dXX Miejski Konkurs Recytatorski o „Nagrodę Burmistrza Miasta Grajewo 2012”
Kategoria – klasy I – III
II miejsce – Kinga Sobolewska
III miejsce – Patryk Lenkiewicz Patryk
Wyróżnienie Oliwia Dzięgielewska
Kategoria – klasy IV – VI
I miejsce – Wiktoria Ziobroniewicz
II miejsce – Kacper Kacparzak
III miejsce – Aleksandra Murawska
III miejsce – Szymon Ossowski
Wyróżnienie – Paweł AleksandrowiczMiejski konkurs „Najmłodsi w kolędzie i pastorałce”
Wyróżnienie – Martyna Kaczmarczyk

Przegląd Pieśni Patriotycznej 2012„Ja i Ojczyzna to jedno”
Wyróżnienie:
Małgorzata Alksnin kl. III d
Weronika Mroczkowska

Konkurs plastyczno – fotograficzny dla dzieci i młodzieży ph. „W domu jest najlepiej”
Kl. I- III
I nagroda – Julia Świderska
II nagroda – Wiktoria Sobolewska
Wyróżnienie – Gabriela Wiśniewska
Kl. IV-VI
I nagroda Martyna Pietrzak

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Biblie i przypowieści biblijne”
VII miejsce – Klaudia Karwowska i Jakub Zyskowski
Wyróżnienie – Julia Sendrowska
II miejsce Laureat – Klaudia Karwowska
VII miejsce (wyróżnienie) – Julia Sendrowska
IX miejsce (wyróżnienie) – Patryk Lenkiewicz
X miejsce (wyróżnienie) – Małgorzata Alksnin

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ph. „Św. Maksymilian w Rzymie”
II miejsce – Karolina Piaszczyńska

V edycja Rejonowego Konkursu Plastycznego „Kuraki – niezwykłe ptaki” organizowanego przez Nadleśnictwo Rajgród i Okręgową Radę Łowiecką w Łomży
Laureat – Marta Obrycka
Laureat – Klaudia Chilińska
V miejsce – Beata Paluszkiewicz
VI – miejsce – Natalia Górecka

Konkurs plastyczny na „Zakładkę korczakowską” – organizator Biblioteka Pedagogiczna w Grajewie
Wyróżnienie – Julia Zarzecka kl III d

Wyróżnienie – Natalia Kaczmarek kl. VI c

Diecezjalny Konkurs Plastyczny „Wiara mnie uskrzydla”
Wyróżnienie i nagroda – Krzysztof Sztabiński kl. II c
Wyróżnienie i nagroda – Wiktoria Dzik

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy
Nagroda – Karolina Puławska, Izabela Wojtasik
Wyróżnienie – Natalia Krutul, Maria Chilińska, Aleksandra Matysiak
Wyróżnienie Marta Siłakowska

Konkurs Plastyczny na „Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową”
I miejsce – Mikołaj Kalinowski

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Klio 2012″ ph. „Polskie symbole narodowe” – uczniowie poszerzali swoją wiedzę podczas zajęć koła historycznego „Śladami przeszłości”. Ich przygotowania zaowocowały dużym sukcesem:
I miejsce w województwie w kategorii – test wiedzy – Karol Cieślak kl. IV c
Dyplom laureata w kategorii – praca plastyczna – Magdalena Zalewska kl. IV c
Dyplom laureata w kategorii – praca fotograficzna – Michał Kozłowski kl. IV c


 

Dodaj komentarz