Maya – uczennica naszej szkoły wystąpi w The Voice Kids 3

Maya Zyskowska – uczennica klasy VI d  Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie jest bardzo uzdolnioną wokalnie 12-latką.18 stycznia 2020 roku (sobota) o godzinie 20:05 wystąpi w TVP 2 w muzycznym programie The Voice Kids 3. Zapraszamy do oglądania i trzymania kciuków.

Maya od prawie 6 lat systematycznie uczęszcza na zajęcia wokalne. Pilnie wykonuje wszystkie ćwiczenia związane z kształceniem swego głosu pod okiem instruktora Pani Moniki Soroko. Jej wspaniały i jak na 12-latkę potężny głos zachwycał nie tylko jurorów na wielu konkursach miejskich, regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych, ale również podczas konkursów organizowanych w Grajewie. Maya swoimi występami uświetnia imprezy organizowane zarówno przez Miasto Grajewo, jak i Szkołę Podstawową nr 4 oraz stowarzyszenia, gdzie kształci swój wokalny warsztat. Wspomaga też akcje charytatywne, np. WOŚP.

W roku 2019 roku została zaliczona do grona uczniów artystycznie uzdolnionych i otrzymała Stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego.

Maya dumnie reprezentuje Grajewo, gdziekolwiek występuje, a występuje niemal w całej Polsce. Jako jedyna z Grajewa dostała się do programu telewizyjnego The Voice Kids 3, który emitowany jest w programie TVP 2 w świetnym czasie antenowym, gdzie również reprezentuje nasze miasto.

Uczennica uwielbia śpiewać i wkłada w to całe serce. Jest bardzo wrażliwa, naturalna, dobrze interpretuje teksty piosenek. Choć ma dopiero 12 lat jej dyplomy nie mieszczą się już w kilku teczkach, z czego wszyscy jesteśmy bardzo dumni. Jest harcerką. Uczy się w PSM I st. w Grajewie w klasie gitary oraz tańczy w ZPiT GRAJEWIANIE.

Raz jeszcze zapraszamy do oglądania i trzymania kciuków za Mayę:
18 stycznia 2020 r.  TVP 2 godzina 20:05 – program muzyczny The Voice Kids 3.

Fot. Małgorzata Zyskowska