Dzień Babci i Dziadka

      Brak komentarzy do Dzień Babci i Dziadka

Kochające serce
zawsze jest młode…

15 lutego 2019 roku o godz. 13.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 odbyła się uroczystość dedykowana naszym KOCHANYM BABCIOM I DZIADKOM, którzy zajmują szczególne miejsce w sercach małych dzieci i są bardzo ważnymi osobami w ich życiu. Z tego powodu ten szczególny dzień obchodziliśmy bardzo uroczyście.

„SKRZATY” i „BIEDRONKI” zaprosiły do przedszkola swoich kochanych dziadków, rodziców, rodzeństwo oraz Członków Klubu Seniora wraz z Panią Dorotą Zelman. Przybyłych gości ciepłymi słowami powitała Wicedyrektor szkoły – Pani Aleksandra Monika Kuczyńska. Dzieci wraz z wychowawczyniami przygotowały specjalny program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz wystawiły bajkę pt. „Niebieski Kapturek”. Przedszkolaki w ten sposób wyraziły swoją miłość, wdzięczność i szacunek do starszych osób. Mali artyści z przejęciem i zaangażowaniem odgrywali swoje role, a zaproszeni goście czule odbierali słowa kierowane pod ich adresem. Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku.

Następnie zostały wręczone podziękowania i laurki z pięknymi życzeniami. Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne i potrzebne są takie międzypokoleniowe uroczystości. Wszyscy goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki
poczęstunek. Sala wypełniła się radością i rozmowami.

To był naprawdę wyjątkowy dzień i mamy nadzieję, że długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Kochanym Babciom i Dziadkom życzymy samych pięknych chwil w życiu, żeby zawsze byli dumni ze swoich wnuków.

Serdeczne podziękowania składamy przybyłym Babciom, Dziadkom, Członkom Klubu Seniora wraz z Panią Dorotą Zelman, rodzicom i rodzeństwu, Pani Wicedyrektor Aleksandrze Kuczyńskiej i  wszystkim osobom, które wsparły nas w przygotowaniu tak pięknej uroczystości.

Arleta Krawczyk
Alicja Stradczuk
Justyna Dzięgielewska

Fot. L. Pietrzykowska