DZIĘKUJEMY…

      Brak komentarzy do DZIĘKUJEMY…

                                 

21 czerwca 2019 r. w naszej szkole miała miejsce niecodzienna uroczystość – spotkanie pożegnalne nauczycieli odchodzących na emeryturę. W gronie tym znalazły się panie: Urszula Buczyńska – nauczycielka języka polskiego, rosyjskiego i niemieckiego, Elżbieta Gadomska – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i Barbara Krukowska – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej.

Bardzo pomylił się ten, kto powiedział, że podziękować jest tak łatwo. Czasami wystarczy szczere spojrzenie, podanie dłoni, wręczenie kwiatów. Dziś zależy Nam na tym, aby słowo „dziękuję” wypowiedzieć ze szczególnym szacunkiem i nutą wzruszenia w kąciku serca.

Dziękujemy za mądrość w budowaniu pozytywnego wizerunku szkoły i autorytetu nauczyciela, za pedagogiczny i koleżeński dialog, za pochylenie się nad każdą służbową i naszą osobistą sprawą, za motywujące spojrzenie, przyjazne słowo, ciepły gest. 

Jednocześnie kierujemy życzenia dobrego zdrowia, spokoju, realizacji planów i marzeń odkładanych „na później”, czasu zagospodarowywanego codziennie chwilami szczęścia, ”bo jest ono zawsze tam, gdzie człowiek je widzi”(Henryk Sienkiewicz).

Dyrekcja i Pracownicy 

Szkoły Podstawowej nr 4 im. H. Sienkiewicza w Grajewie